İşten Çıkarılınca Arkadaşlarına Ateş Açtı

Kocaeli’nin Başiskele Yeniköy bölgesinde çalışan bir liman işçisi, işten çıkarılmasına sinirlenerek tabanca ile çalışma arkadaşlarına ateş açtı.

Kocaeli Başiskele Yeniköy’de yer alan bir limanda çalışan Şahin Y. (34) isimli şahıs, sabah saatlerine limana gelen servis aracına ateş açtı. Tabancadan çıkan kurşunlar servisten inen Ahmet A. ve Rıdvan Ç. isimli işçileri yaraladı. Saldırgan işçi olay yerinden kaçarken çevredekilerin telefon etmeleri ile beraber limana polis ve ambulanslar geldi.

SALDIRGAN YAKALANDI

Yaralılar limanda yapılan ilk tedavilerin ardından ambulansla Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesine kaldırılarak doktor kontrolüne alındı. Sırt bölgesinden vurulan Ahmet A. ile bacağından yaralanan Rıdvan Ç. ameliyat edildi. Saldırgan Şahin Y. ise yaşananlardan kısa bir sürenin geçmesinin ardından güvenlik güçleri tarafından yakalandı. Yaralı işçilerden Ahmet A.’nın hayati tehlikesinin devam ettiği öğrenildi. Şahin Y’nin ise sabah saatlerinde işten çıkarıldığını öğrenmesi sonucu sinir krizi geçirdiği ve rastgele ateş açtığı belirtildi. Güvenlik güçleri konuyla ilgili olarak inceleme başlattı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı