İstekleri Dudak Uçuklatıyor!

Oynadığı futboldan ziyade yaşadığı hayatla daha çok gündeme gelen yıldız futbolcu, takımdan ayrılacağı dedikoduları üzerine isteklerini bir bir sıraladı.

Neymar, olağanüstü futboluyla herkesin beğenisini kazanıyor. Yine de oynadığı futboldan daha çok yaşadığı ihtişamlı hayatı dikkat çekiyor. Süper yıldız, PSG’de oynadığı futbolla her ne kadar göz doldursa da beklediği kupalara ve başarılara ulaşamadı. PSG Yönetimi de, Neymar ile yollarını ayırmak istiyor.

NEYMAR’IN LİSTESİNDE YOK YOK

Süper yıldız takımdan ayrılacağı dedikoduları üzerine isteklerini sıraladığı bir liste yayınladı. Bu istekler daha şimdiden Neymar’ı isteyen kulüpleri düşüncelere sevk etti. Süper yıldızın istek listesi bir hayli kalabalık. Oyuncuyu transfer hedefine koyan kulüpler bu tarz istekleri karşılamanın itibarlarını zedeleyeceğini düşünüyor. Spor eleştirmenlerine göre de Neymar, geri adım atacak bir futbolcu değil.

Yıldız futbolcunun listesinde yok yok. 45 milyon euro maaş beklentisinde olan süper yıldız, kazanacağı her kupadan bonuslar bekliyor. Şampiyonlar ligi bonusu ve lig şampiyonluğu bonusu da dudak uçuklatır cinsten. 30 gole ulaşırsa da bonus isteyen sambacı, duran toplar konusunda da oldukça keskin çizgilere sahip. Gideceği kulüpte duran topların hepsini kendisi kullanmak ve hiçbir şekilde muhalefet görmek istemiyor. Bunun yanında listesinde 3 spor araba, 1 lüks ev, 1 sürekli şoför ve 3 hizmetçi talebi de bulunuyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı