İşte Robinho’nun İtalya’ya Götürülmeme Sebebi

UEFA Avrupa Ligi'nde Roma ile karşılaşacak olan İstanbul Başakşehir'de, yıldız futbolcu Robinho'nun kadroda olmama sebebi ortaya çıktı.

UEFA Avrupa Ligi’nde İtalya Serie A takımlarından Roma ile karşılaşacak olan İstanbul Başakşehir’de, yıldız futbolcu Robinho’nun kadroda olmama sebebi ortaya çıktı. Başakşehir tarafından, Robinho hakkında henüz bir açıklama gelmezken, Robinho’nun kadroda olmama sebebinin sakatlık veya teknik direktör tercihi olmadığı ortaya çıktı.


ROBİNHO’YA TECAVÜZ SUÇUNDAN 9 YIL

İstanbul Başakşehir’de forma giyen yıldız oyuncu Robinho’nun Milan’da oynadığı dönemde tecavüz suçundan 9 yıl hapis cezası ile yargılandığı, kadroda yer almamasının sebebinin bu durum olduğu anlaşıldı. İtalya basını Robinho’nun kadroda olmamasının sebebinin tecavüz davası olduğunu yazdı. Robinho, Milandan sonra sırasıyla Santos, Atletico Mineiro, Guangzhou Evergrande, Sivasspor ve Başakşehir formalarını terletti.

İtalya’nın Milano kentinde mahkeme, o dönem 22 yaşında olan Arnavut asıllı bir kadının, bir diskoda altı kişi tarafından tecavüze uğramasına ilişkin davada Robinho 9 yıl ceza aldı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı