İşte Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları

Doya Doya Moda yeni sezona hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. 1 haftalık aranın ardından 13 Temmuz’da kaldığı yerden devam edecek olan Doya Doya Moda yeni sezonunda birbirinden iddialı isimler var. Birben, Aslı, Nur, Aylin, İmani, Rabi ve Rğmeysa kaç yaşında kaç kilo? İşte Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları

Uğurkan Erez, Kemal Doğulu, Gülşah Saraçoğlu ve Seray Sever’in jüri üyeliğini üstlendiği Doya Doya Moda’nın 2. Sezon yarışmacıları belli oldu. 7 büyük beden yarışmacının şıklık yarışında olacağı Doya Doya Moda’nın yeni sezonu saat 13.00’te başlayacak. Doya Doya Moda ilk sezon finalini 3 Temmuz Cuma yapmış, alınan puanlar doğrultusunda şampiyon olan Betül Böçkün, 50 bin TL’lik ödülü de almaya hak kazanmıştı. Peki, Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları kimler?

BİRBEN DİLAN COŞKUN KAÇ YAŞINDA, KAÇ KİLO?

İşte Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları

Yeni sezonun en iddialı isimlerinden biri olan Birben Coşkun 1996 doğumlu ve aslen İzmirli. Dokuz Eylül Üniversitesi Ekonometri bölümü mezunu. İşletmecilik yapan genç yarışmacı, organizasyon şirketi ve butik bir pastane sahibi.

24 Yaşında olan yarışmacı 1.70 boyunda ve 82 kilo, 42-44 beden.İzmirli olan Dilan Coşkun’un kendisine ait bir postanesi var ve organizasyon işleriyle uğraşıyor.

İMANİ BÖRTEÇİNE DOLAR KAÇ YAŞINDA, KAÇ KİLO?

İşte Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları

Doya Doya Moda fragmanlarında oldukça iddialı olmasıyla dikkat çeken İmani Dolar İranlı bir yarışmacı. Dolar, ilk sezon yarışmacısı Sepideh Su Baher ile akraba bağı bulunduğu ve kardeşi olduğu yönünde iddialar var.

23 yaşında olan yarışmacı Mersin’li fakat Bursa’da dünyaya geldi.20 senedir İstanbul’da yaşayan İmani, 1.74 boyunda 81 ilo ve 42 beden.5 yıldır estetisyenlik yapan İmani tarzına çok güvendiğini belirtiyor.

ASLI ADIYAMAN KAÇ YAŞINDA, KAÇ KİLO?

İşte Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları

22 yaşında olan yarışmacı İstanbul doğumlu aslen Adanalı.Ev hanımı olan Aslı Adıyaman evli ve Arya adında 3 aylık bir bebeği var.1.60 boyunda olan yaroışmacı 77 kilo.Rakiplerim benden korksun tarzımla imza atacağım diyor!

AYŞE NUR İŞLEK KAÇ YAŞINDA, KAÇ KİLO?

İşte Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları

Doya Doya Moda’nın genç yarışmacılarından biri olan Nur İşlek sosyal medyayı aktif olarak kullanıyor. Sahip olduğu Instagram hesabının yanında Tiktok’u da oldukça sık kullanıyor. Oğlu Doruk ile de sürekli paylaşımlarda bulunuyor ve takipçilerinden beğeniler topluyor.

1.70 boyunda olan Nur İşlek İstanbul’da doğdu fakat aslen Kayserili.22 yaşında olan yarışmacının 5 aylık bir bebeği var ve ev hanımı…90 kilo olan yarışmacı 44-46 beden. Kapalı kadınları temsil ederek şampiyon olmak istiyor.

AYLİN TÖZÜN KAÇ YAŞINDA, KAÇ KİLO?

İşte Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları

Profesyonel dansçı olan Aylin Tözün 23 yaşında. Aslen Elazığlı. Daha önce Her Şey Güzeldir’e katıldı.

1,70 boyunda ve 71 kilo.18 yıldır profesyonel olarak dans eden yarışmacı sahne alıyor.Voleybol, yüzme ve fitness hobileri..

RÜMEYSA BUYURAN KAÇ YAŞINDA, KAÇ KİLO?

İşte Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları

46 beden olan Rümeysa Buyuran 22 yaşında, Rizeli…
1.68 boyunda ve 95 kilo. Dikkat çekmeyi sevdiğini söyleyen yarışmacı çok iddialı ve herkes bana baksın istiyorum dedi…

RABİA BEYZA AĞCA KAÇ YAŞINDA, KAÇ KİLO?

İşte Doya Doya Moda yeni sezon yarışmacıları

21 Yaşında olan Rabia, Hatay doğumlu. 1.68 boyu olan yarışmacı 75 kilo ve 42 beden.
2. sezonun en iyi giyinen yarışmacısı olacağını ve birinciliği hak ettiğini söylüyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı