İşte Adil Rami’nin Fenerbahçe’den Kazanacağı Ücret ve Sözleşme Detayları

Fenerbahçe’nin transferi tamamlamak için Türkiye’ye getirdiği Adil Rami’nin kısa bir süre içerisinde sözleşmeye imzasını atması bekleniyor. Fransız basını ise, daha şimdiden oyuncunun 2 yıl içinde kazanacağı ücreti açıkladı.

Adil Rami ile Fenerbahçe Sportif Direktörü Damien Comolli’nin dün gece bir araya geldikleri yemek sosyal medyanın gündemine düşmüştü. Öte yandan Fransız savunmacının kazanacağı para ve sözleşme detayları ortaya atıldı.


Fransız basınında yer alan haberlere göre, tecrübeli stoper Fenerbahçe ile 2 yıllık sözleşme yapacak. Senelik 2 milyon Euro kazanacak olan Adil Rami, kazanacağı primlerle birlikte toplam 5 milyon Euro kazanacak.

COMOLLİ DESTEK VERDİ

Öte yandan geçtiğimiz sezon tam 4 kere sakatlık yaşayan ve futboldan ziyade özel hayatıyla çokça gündeme gelen Adil Rami’ye destek Comolli’den geldi. Fenerbahe Sportif Direktöri Damien Comolli, yakından takip ettiğini belirtti Rami hakkındaki detaylı raporu yönetime sundu. Yönetim Comolli’nin raporundan itibaren 33 yaşındaki oyuncuya sıcak bakmaya başladı.


Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı