adplus-dvertising

İşte 2019’un En Çok Kazanan Oyuncuları…

Geçtiğimiz günlerde Burak Özçivit'in Diriliş Osman'da alacağı bölüm başı ücret tartışma konusu yarattı. Haber.com ünlülerin aldığı ücretleri araştırdı.
Takip et
İşte 2019’un En Çok Kazanan Oyuncuları…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ekran başında hayranlıkla izlediğimiz ünlüler kazandıkları ücretlerle tartışma konusu oldular. Bu konu Burak Özçivit’in bölüm başı aldığı 320 bin lira ile tekrar gündeme geldi. İşte ünlü oyuncuların kazandıkları ücretler.

İşte 2019’un En Çok Kazanan Oyuncuları…

İşte 2019’un En Çok Kazanan Oyuncuları… Çağatay Ulusoy – 500 Bin TL (Hakan Muhafız)

Bu alanda uzun süre rekoru elinde bulunduran Kenan İmirzalıoğlu’nu geride bırakan Çağatay Ulusoy aldığı bölüm başı 500 bin lira ile zirvede bulunuyor. Bu iddiayı ilk ortaya atan ise Gel Konuşalım programında Eylem Şafak İpek oldu.

İşte 2019’un En Çok Kazanan Oyuncuları… Kenan İmirzalıoğu – 350 Bin TL (Fatih Bir Cihan Sultanı)

Kenan İmirzalıoğlu bu alanda zirvede bulunan isimlerden biri. Ekranlarda kısa bir süre yer alan Fatih Bir Cihan Sultanı adlı diziden bölüm başı 350 bin lira aldı.

İşte 2019’un En Çok Kazanan Oyuncuları… Burak Özçivit – 325 Bin TL (Diriliş Osman)

Diriliş Ertuğrul’un final vermesi sonrası ekranlara gelmeye hazırlanan Genç Osman dizisinde başrol oyuncusu olan Burak Özçivit bölüm başı 325 bin lira kazanacak. Aktif oyuncular arasında en çok kazanan oyunculardan biri olan Özçivit’in aylık geliri 1 milyon 300 bin lira olacak.

İşte 2019’un En Çok Kazanan Oyuncuları…

İşte 2019’un En Çok Kazanan Oyuncuları… Engin Altan Düzyatan – 250 Bin Tl (Diriliş Ertuğrul)

En son TRT ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisinde rol alan Engin Altan Düzyatan da bölüm başına 250 bin lira kazanarak en çok kazanan ünlüler kategorisinde yer aldı.

İşte 2019’un En Çok Kazanan Oyuncuları… Beren Saat – 200 Bin TL (Atiye)

Netflix dizisi Atiye ile anlaşan Beren Saat en çok kazanan kadın ünlülerden biri. Beren Saat Atiye’den bölüm başı 200 bin lira kazanacak.

İşte 2019’un En Çok Kazanan Oyuncuları… Kıvanç Tatlıtuğ – 150 Bin TL

En son ‘Çarpışma’ adlı dizide rol alan Kıvanç Tatlıtuğ oyunculuğa ilk başladığı günden bu güne kadar müthiş bir gelişim gösterdi. Podyumdan ekranlara gelen Tatlıtuğ oyunculuğu ile kazandığı parayı hak edenlerden biri. Bölüm başı 150 bin lira kazanan Tatlıtuğ bu alanda zirve isimlerden biri olmaya devam ediyor.

İşte 2019’un En Çok Kazanan Oyuncuları… Hazal Kaya – 90 Bin TL (Bizim Hikaye)

Aşk-ı Memnu dizisi ile adından söz ettirmeye başlayan Hazal Kaya da en çok kazanan kadın oyuncular arasında yer alıyor. Başarılı oyuncu Aşk-ı Memnu’dan sonra rol aldığı her dizide kademeli olarak kaşesini arttırdı ve 90 bin liraya kadar ulaştı. Kaya Bizim Hikaye adlı diziden bölüm başına 90 bin lira kazanıyor.
 

İşte 2019’un En Çok Kazanan Oyuncuları…

İşte 2019’un En Çok Kazanan Oyuncuları… Aras Bulut İynemli – 70 Bin TL (Çukur)

Ekranların beğenen dizilerinden biri olan Çukur’da rol alan Aras Bulut İynemli bölüm başı 70 bin lira alarak aylık 280 bin lira kazanıyor.

İşte 2019’un En Çok Kazanan Oyuncuları… Tolga Sarıtaş – 50 Bin TL (Söz)

Söz dizisi ile adından söz ettiren başarılı oyuncu bölüm başı 50 bin tl kazanıyor.

İşte 2019’un En Çok Kazanan Oyuncuları… Serenay Sarıkaya – 40 Bin TL (Fi)

Başarılı kadın oyunculardan biri olan Serenay Sarıkaya Fi dizisinde bölüm başına 40 bin lira kazandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.