İstanbul’un Göbeğindeki Evinde Öldü, 4 Ay Kimse Farketmedi

5 yıldır yalnız yaşayan Teoman Beysan'dan 4 aydır haber alınamıyordu. Kadıköy'deki evinden kötü kokular gelince komşular polisi çağırdı. Eve giren ekipler Beysan'ın çürümüş cesedini buldu, duvardaki takvim yaprağı ise 12 Nisan'da kalmıştı.
İstanbul’un Göbeğindeki Evinde Öldü, 4 Ay Kimse Farketmedi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’un göbeği Kadıköy’de ilginç bir asayiş olayı yaşandı. 4 aydır haber alınamayan Teoman Beysan isimli adam Acıbadem Mahallesi’ndeki evinde ölü bulundu.

TAKVİM YAPRAĞI 12 NİSAN’DA KALMIŞ

5 yıldır yalnız yaşayan adamın komşuları, evden gelen kötü kokular üzerine polisi aradı. Kapıyı çalan polisler açan olmayınca çilingir çağırdı. Çilingir yardımı ile açılan kapıdan içeri giren polis ekipleri şok oldu. Teoman Beysan’ın çürümüş cesedi ile karşılaşan polisler 4 aylık olduğu tahmin edilen cesetten gelen kötü kokulara dayanamadı. Beysan’ın evindeki duvarda bulunan takvim yaprağının 12 Nisan’da kalmış olması talihsiz adamın o gün öldüğü ihtimalini güçlendirdi.

“KİMSEYLE GÖRÜŞMÜYORDU”

Komşularının iddiasına göre hayatını kaybeden adamın psikolojik sorunları vardı ve akrabaları dahil kimseyle görüşmüyordu. Teoman Beysan’ın cenazesi ölüm nedeninin anlaşılabilmesi için adli tıp morguna kaldırılırken polis olay ile ilgili soruşturma başlattı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.