İstanbul’un En Lüks Muhitinde, Kafe Sahibi Müşterisine Keserle Saldırdı

Teşvikiye'de kafeterya işleten adam, rahatsızlık verdiği gerekçesiyle dükkanından çıkmasını istediği müşterisine keserle saldırdı. O dehşet anları güvenlik kamerasına yansıdı.

İstanbul’un en lüks mahallesi olan Teşvikiye’de korkunç bir kavga yaşandı. Şişli’nin bu güzide ilçesinde, kafeterya işleten adam dükkanındaki müşteriye keserle saldırdı.


KESERİ KAPTIĞI GİBİ SALDIRDI

Prof. Dr. Orhan Ersek Caddesi üzerindeki kafesinde oturan işletmeci dükkanına gelen şahıstan, rahatsızlık verdiği gerekçesiyle dışarı çıkmasını istedi. İşletmecinin iddiasına göre bunun üzerine adam kendisine ağır küfürler etti. Polisi aramak için eline telefonu alan işletmeci küfürlerin devam etmesi üzerine tezgahın arkasında duran kesere sarıldı ve müşterisine saldırdı. Müşteri de karşılık verince arbede çıktı. Dükkandaki diğer müşteriler kavgayı güçlükle ayırdı.

Olayın ardından, müşterisine keserle saldıran işletmeci polise giderek şikayetçi oldu. Müşterinin de ifadesinin alınmasıyla hem saldırıp hem de şikayetçi olan adam hakkında dava açıldı. Saldırgan işletmeci tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı