İstanbul’un En İşlek Caddesinde Gökten Para Yağdı

İş insanı İbrahim Yılmaz başlattığı iyilik akımı projesi kapsamında İstanbul’un en işlek caddesi olan İstiklal Caddesi’nde vatandaşlara para dağıttı.

Daha önce bir simitçinin elinde kalan tüm simitleri alarak iyilik akımı hareketini başlatan iş insanı İbrahim Yılmaz İstiklal Caddesi’ne para saçtı. Kendisini akımın kurucusu olarak tanıtan Yılmaz, düzenlediği illüzyon gösterisinin ardından vatandaşlara para dağıttı. İstiklal Caddesi’ne ekibi ile gelen iş insanı kendisine gelen mesajlarda vatandaşların ‘Bizler için neler yapabilirsin’ sorusu üzerine ekibi ile çalışmalar başlattığını açıklayan Yılmaz, illüzyon ekibi ile vatandaşlara bir sürpriz hazırladığını ifade etti.


Düzenlenen illüzyon gösterisi ile sihirbazın ellerindeki kağıtlar 5’er liralık banknotlara dönünce vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemediler. Bir binada bulunan sihirbaz iş insanının hareketi ile paraları yukarıdan aşağıya saçmaya başladı. Saçılan paraları toplamak için vatandaşlar adeta birbirleriyle yarıştı. Yılmaz’ın yaklaşık olarak 2 bin lira dağıttığı öğrenildi.

SİMİTÇİYE YAPTIĞI YARDIMLA GÜNDEME GELMİŞTİ

İş insanı İbrahim Yılmaz daha önce Şişli’de simit satan satıcının elinde kalan tüm simitleri alarak gündeme gelmişti. Bu hareketi ile sosyal medyada büyük beğeni toplayan Yılmaz olayın ardından “Her şeyin bir akımı var bende iyilik akımı başlatmak istiyorum” açıklamasında bulunmuştu.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı