İstanbullu Çılgınlar Yine Denize Uçacak!

Ülkemizde sonuncusu 2013 yılında yapılan organizasyon Pazar günü yeniden gerçekleştirilecek. Birbirinden ilginç denize uçma teknikleri görücüye çıkacak.

Tüm dünyada büyük bir akım yaratan ve birbirinden ilginç görüntüleri ile hafızalara kazınan denize uçma etkinliği İstanbul’da yıllar sonra yeniden yapılacak. 4 Ağustos günü gerçekleşecek  organizasyonda birbirinden ilginç ve yaratıcı teknikler ve ekipmanlar kullanan yarışmacılar, özel olarak hazırlanan platformdan denize uçacak.


35 takımın yarışacağı organizasyonda birinci şart yaratılan ekipman ve kıyafetlerin tamamen el yapımı olması. Yarışmayı kazanan takımdaki yarışmacılar göklerin yeni yıldızı unvanını alacak. 4 kişiden oluşacak takımlar, özel ekipmanlarıyla birlikte 7 metre yükseliğindeki platformdan denize uçacak. 9 kişiden oluşturulacak özel jüri yarışmanın kazananlarını belirleyecek. Pilotlar, sporcular ve sanatçılardan oluşturulacak jüri uçuş mesafesine, yapılan şova ve ekipmana göre puanlama yapacak.

TÜM İSTANBULLULAR DAVETLİ

Angara Bird isimli takımın 31 metre uçarak Türkiye rekoru kırdığı organizasyon yıllardır ülkemizde yapılamıyordu. En son 2013 yılında aynı yerde yapılan yarışma büyük beğeni kazanmıştı. Organizasyon komitesi bu heyecana ortak olmak isteyen tüm vatandaşlarımızı tamamen ücretsiz olacak şovu izlemeye davet etti. Pazar günü saat 11.00’de start alacak şovlar yine izleyenleri büyüleyecek. Havanın da Pazar günü az bulutlu ve açık olması, İstanbul’da sıcaklığın 29 derece hissedilmesi bekleniyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı