adplus-dvertising

İstanbul’da Vatan Caddesi trafiğe kapatıldı!

Vatan Caddesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları sebebiyle trafiğe kapatıldı. Vatan Caddesi’ni kullanmak isteyen şoförler trafik ekipleri tarafından alternatif yollara yönlendirildi.
Takip et
İstanbul’da Vatan Caddesi trafiğe kapatıldı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Vatan Caddesi’ne giden bütün yollara, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları sebebiyle trafik polisleri tarafından saat 07.00’da barikatlar konuldu. Bu güzergâhı kullanmak isteyen araç şoförleri, polis ekiplerince alternatif yollar olan Turgut Özal Bulvarı ve Fevzipaşa Caddesi’ne yönlendirildi.

BİRÇOK YOL TRAFİĞE KAPATILDI

Bariyerlerle araç ulaşımına kapatılan yollar şu şekilde:

Vatan Caddesi giriş ve çıkışları; D-100 istikametinden Vatan Caddesi girişi, 10. Sene Caddesi’nden Vatan Caddesi girişi, Edirnekapı’dan Vatan Caddesi girişi, Oğuzhan Caddesi’nden Vatan Caddesi girişi, Sofular Caddesi’nden Vatan Caddesi girişi, Halıcılar Caddesi’nden Vatan Caddesi girişi, Akdeniz Caddesi’nden Vatan Caddesi girişi, Akşemsettin Caddesi’nden Vatan Caddesi girişi, Ordu Caddesi ve Atatürk Bulvarı’ndan Vatan Caddesi girişleri, Keçeci Meydan Sokak’tan Vatan Caddesi girişi, O-3 Hal Yolu’ndan Vatan Caddesi’ne giriş ile Vatan Caddesi’ne çıkan bütün cadde ve sokaklar.

İstanbul’da Vatan Caddesi trafiğe kapatıldı!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.