adplus-dvertising

İstanbul’da terör operasyonu: Kaçan şüpheliyi özel harekat polisi kıskıvrak yakaladı

İstanbul’da sabah saatlerinde Polis Özel Harekat ve Terörle Şube Müdürlüğü Polisleri tarafından eş zamanlı olarak operasyon yapıldı. Operasyonda kaçan zanlıyı özel harekat polisi kıskıvrak yakaladı.
Takip et
İstanbul’da terör operasyonu: Kaçan şüpheliyi özel harekat polisi kıskıvrak yakaladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı polis ekipleri tarafından daha önce yapılan teknik ve fiziki takip neticesi tespit edilen adreslere şafak vakti operasyon yapıldı. Operasyona Polis Özel Harekat destek verdi. Operasyon, Sultangazi başta olmak üzere birçok ilçede eş zamanlı gerçekleşti.

Sultangazi’de şafak operasyonu

Sultangazi’de Cumhuriyet Mahallesi Uhud Sokak’ta 6 katlı binanın bodrum katına yapılan operasyonda binanın giriş kapısı polis ekiplerinin uyarısı neticesi açılmadı. Yapılan uyarılar neticesi kapı açılmayınca Polis özel Harekat Ekipleri kapıyı kırarak içeri girdi. Bu esnada aranan şüpheli binanın öbür kapısından kaçmaya başladı.

Özel Harekat Polisi kıskıvrak yakaladı

Kaçan zanlının peşine düşen özel harekat polisi bir müddet zanlıyı kovaladı. Daha sonra yere otların arasına saklanan zanlıyı Özel Harekat Polisi fark etti. Bir süre daha kaçan şüpheli Özel Harekat Polisi tarafından kıskıvrak yakalandı.

Bina içerisinde uzun zaman arama yapıldı

Polis ekipleri bina içerisinde uzun zaman arama yaptı. Özel Harekat Polisleri ise bina etrafında güvenlik tedbiri aldı. Bina içerisinde yapılan araştırmalar sonrası bazı zanlılar gözaltına alındı. Gözaltına alınan zanlılar sorgulanmak üzere emniyete götürülürken, operasyonla alakalı çalışmaların devam ettiği öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.