adplus-dvertising

İstanbul’da tekme, yumruk, sopa ve sandalyeli kavgalar kamerada

Kadıköy Moda sahilinde iki grup tekme, yumruk ve sandalyelerle birbirine girdi. Kolundan yaralanan bir genç canını zor kurtarıp kendini kayalıklara atarken, Kadıköy – Tavşantepe Metrosu’nda da yolcuları rahatsız eden bir genç dövülerek dışarıya atıldı. Zeytinburnu’nda ise genç bir kıza laf atan şahıs ise sopalarla dövüldü.
Takip et
İstanbul’da tekme, yumruk, sopa ve sandalyeli kavgalar kamerada
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kadıköy Moda sahilinde bir kaç gün önce iki grup, halen belirlenemeyen bir sebeple birbirine girdi. Grubun tekme ve yumruklarla saldırdığı olayda bir genç, sandalyeyle vurulması neticesi kolundan yaralandı. Genç grubun elinden kurtularak kendisini kayalıklara atarken, o dakikalar ise kameralara yansıdı.

Tekme, yumruk, sopa ve sandalyeli kavgalar kamerada

Kadıköy – Tavşantepe Metrosu’nda da yolcuları rahatsız ettiği ileri sürülen bir şahıs, önce uyarıldı sonrasında da gençler tarafından dövülerek metrodan dışarıya atıldı. Hareketli anlar kameralara yansırken, kadınlar ise ayağa kalkarak şahsa ve onu dövenlere tepki gösterdi. Zeytinburnu’nda ise genç bir kıza laf attığı ileri sürülen bir şahıs, sopalı bir grup tarafından sokak ortasında dövüldü. Korku dolu anlar kameralara an be an yansıdı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.