İstanbul’da Sağanak Yağış Akşama Kadar Devam Edecek

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün sağanak yağış uyarısında bulunduğu İstanbul'da, yağmurun akşam saatlerine kadar devam edeceği açıklandı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün sağanak uyarısı yaptığı İstanbul’da, dün gece geç saatlerden şiddetli yağış başladı. Meteoroloji yağışın akşam saatlerine kadar devam edeceğini bildirerek, vatandaşları dışarıya çıkarken temkinli olmaları noktasında bir kez daha uyardı.

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün dün yaptığı açıklamayla, Marmara Bölgesi’nde İstanbul ve birçok ili kapsayan hava durumu ve sağanak yağış uyarısında bulunuldu. MGM’nin yaptığı uyarıda kuvvetli sağanak yağışa dikkat çekilirken, ani sel, su baskını ve yıldırım tehlikesine karşı vatandaşların dikkatli olması istendi. İstanbul’da tahmin edilen gök gürültülü sağanak yağış için gece saatlerini işaret eden kurum, hava sıcaklıklarının da düşüş göstereceğini açıkladı. Öte yandan, bir son dakika uyarısı da AKOM tarafından geldi.

YAĞMUR NE ZAMAN DURACAK?

Toplu ulaşım araçlarının duraklarında da sabahın erken saatlerinde yoğunluk oluştu. Sağanak yağmurun gün içerisinde etkisini sürdüreceği belirtilirken Meteoroloji yağışın akşam saatlerine kadar süreceğini beklediğini açıkladı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı