İstanbul’da ne sokağa çıkma yasağına uydular ne maske taktılar!

Koronavirüsle mücadelenin bu zorlu günlerinde İstanbul Beyoğlu’nda bir arkadaş grubunun vurdumduymazlığı ‘pes’ dedirtti. Sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 13 kişilik arkadaş grubu polise yakalandı. Topluca gezen, sosyal mesafe kuralını hiçe sayan kişilerden sadece birinin maske taktığı görüldü. Kişilerin her birine 3 bin 150 lira para cezası kesildi

İstanbul Beyoğlu'nda sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal eden 13 kişilik arkadaş grubu 'pes' dedirtti. Topluca gezen, sosyal mesafe kuralını hiçe sayan kişilerden yalnızca birinin maske taktığı görüldü.

Tüm dünyanın canla başla mücadele ettiği koronavirüs salgını sebebiyle uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını hiçe sayan 13 kişilik arkadaş grubu, Tarlabaşı Bulvarı üstünde toplu halde gezerken polis ekipleri tarafından yakalandı. Kısıtlamayı ihlal eden ve topluca gezerek sosyal mesafe kuralına da uymayan kişilerden yalnızca bir tanesinin maske taktığı görüldü.

Beyoğlu Güvenlik Büro ve Yunus ekipleri tarafından durdurulan 13 kişiye üst araması yapılıp GBT sorgusu yapıldı. Her birine 3 bin 150 lira para cezası kesilen kişiler daha sonra ikişer üçer olarak ayrı yönlere gönderildi.

Haber Etiketleri

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı