adplus-dvertising

İstanbul’da marketten hırsızlık yapan kadın kamerada!

Kağıthane’de markete giren bir kadın reyonlardan çikolata ve şekerleme çaldı. Market çalışanın hırsızlığı fark ettiği olayda çaldığı bazı ürünleri elindeki poşete saklayan kadın, bazı ürünleri ise kasaya götürerek ödeme yaptı. Kadın hırsız Kağıthane polisi tarafından yakalandı.
Takip et
İstanbul’da marketten hırsızlık yapan kadın kamerada!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kağıthane Sanayi Mahallesi bir markette bir kaç gün önce saat 16.40 sıralarında yaşanan olayda, Heyam K. adlı kadının hırsızlık yaptığını güvenlik kamerasından fark eden market çalışanları polis ekiplerine haber verdi. Markette hırsızlık olduğu ihbarı alan Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü Devriye Ekipler Amirliği polisleri, olay yerine gitti. Kaçmaya çalışan kadın, polis tarafından yakalandı. Market çalışanlarının hırsızlık yapan kadının çaldıklarının poşet içinde olduğunu söylemesi üstüne poşeti alan ekipler içerisinde, şekerleme, gofret, süt ve meyve suyu olduğunu tespit etti. Ekipler, hırsızlık yaptığı belirlenen kadını gözaltına aldı.

İstanbul’da marketten hırsızlık yapan kadın kamerada!

Çaldığı ürünleri elindeki poşete sakladı

Market çalışanının hırsızlık yapıldığını belirlediği güvenlik kamera kayıtlarında, Heyam K.’nın aldığı ürünlerin bir kısmını elindeki siyah poşete koyup sakladığı, bir kısmını ise kasaya götürerek ödeme yaptığı görülüyor. Öte yandan ödeme yapmasının sonrasında çıkışa yönelen kadın, hırsızlık yaptığını belirleyen market çalışanı tarafından durduruluyor.

İstanbul’da marketten hırsızlık yapan kadın kamerada!

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.