adplus-dvertising

İstanbul’da kapkaç şoku kamerada

Beyoğlu Galata’ta bir şahıs, sokakta beraber yürüdüğü arkadaşına fotoğraf gösteren yabancı uyruklu gencin cep telefonunu saniyeler içerisinde kapkaç yaptı. Olay anı kameralara yansırken, mağdur gençlerin de bir müddet kovaladığı şahıslar polis ekipleri tarafından yakalandı.
Takip et
İstanbul’da kapkaç şoku kamerada
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beyoğlu Galata’da geçtiğimiz aylarda yaşanan kapkaç olayının görüntüleri gün yüzüne çıktı. Saat 03.00 sıralarında yaşanan olayda, sokakta yabancı uyruklu Rajab Hamo, arkadaşı Moaz Kharrat ile gezmeye çıktı. Bir süre sonra gençler, Galata Kulesi’nin yakınlarından Karaköy istikametine doğru evine doğru yürümeye başladı. Bu sırada üç hırsız, gençlerin peşine takılarak takibe başladı.

İstanbul’da kapkaç şoku kamerada

Arkadaşına fotoğraf gösterirken, telefonu çalındı

Sokak içerisinde Rajab Hamo, arkadaşıyla arasında geçen sohbet sebebiyle telefondan bir fotoğraf göstermek istedi. Bu sırada arkadan gelen kapkaççılardan bir tanesi, Hamo’nun elinde bulunan telefonu ve cüzdanını alarak kaçmaya başladı. Ara sokaklara giren kapkaççılar gözden kaybolurken, neye uğradığını şaşıran gençler, bölgede bulunan çarşı ve mahalle bekçilerinin yanına giderek yardım istedi.

İstanbul’da kapkaç şoku kamerada

Polis kapkaççıları yakaladı

Kapkaç mağduru gençlerin verdiği bilgiler üstüne harekete geçen çarşı ve mahalle bekçileri, vaziyeti polis merkezine bildirerek, sokaklarda kapkaççıları aramaya başladı. Kapkaç mağduru genç arkadaşıyla beraber polis merkezine giderek meydana gelen olayla alakalı suç duyurusunda bulundu. Olay yerinde ve yakın çevrelerdeki güvenlik kamerası görüntülerini inceleyen polis ekipleri, kapkaççıları yakalayarak gözaltına aldı.

Kapkaç anları kamerada

Beyoğlu’nda meydana gelen kapkaç anı ise güvenlik kamerasına an be an yansıdı. Görüntülerde, gençlerin yürüdüğü sırada telefona baktıkları sırada kapkaççıların telefonu çaldığı görülüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.