İstanbul’da kaçırılıp vurulan iki kişi diri diri mezara gömüldü!

İstanbul’da akıllara durgunluk veren bir olay meydana geldi. Yeni senenin ilk gününde karıştıkları kavganın sonrasında kaçırılıp silahla vurulan iki kişi, canlı canlı gömüldükleri mezardan şans eseri kurtularak yaşama tutundu. Olayın ayrıntılarını duyan ise dehşete düştü. İşte son dakika gelen haberin detayları…
Takip et
İstanbul’da kaçırılıp vurulan iki kişi diri diri mezara gömüldü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Son dakika haberi… İstanbul Beyoğlu’nda bir apartta kalan Ahmet Ç. (39) ile Muhammet Ç. (36), apart sahibi Abdullah A. ile 31 Aralık’ta kira parası sebebiyle tartıştı. İkili arasındaki gerginlik, Ahmet Ç.’nin markete emanet için bıraktığı lüks saatin Abdullah A. tarafından satın alınmasıyla daha da tırmandı. Apart sahibini darp edip olay yerinden ayrılan iki arkadaş, yeni senenin ilk saatlerinde Şişhane’de gezerken, içinde Abdullah A. ve arkadaşları Mücahit B., Fırat A. ve Güven E.’nin bulunduğu araçtan silahlı saldırıya uğradı.

Sabah’ın haberindeki İddiaya göre Mücahit B., ayağı ve omzundan vurduğu iki arkadaşı araca aldı ve direksiyonu Eyüpsultan’daki ormanlık alana kırdı. Ve dehşet dolu dakikalar başladı. Araçtaki kazma ve kürekle iki arkadaşa mezar kazdıran Abdullah A., mezar kazma işlemi bittikten sonra ikiliyi boyunlarına kadar mezara gömdü.

ÖLÜME TERK ETTİLER

Abdullah A. ve arkadaşları, aynı araca binerek olay yerinden uzaklaşırken, iki arkadaşı ölüme terk etti. Ahmet Ç. mezardan çıkmayı başarırken, Muhammet Ç. ise isabet eden kurşunlar sebebiyle kendisinden geçti. Ahmet Ç. arkadaşını mezardan çıkarttıktan sonra, caddeye yürümeye çalışırken yolda jandarma ekiplerine rastladı.

Ekipler, iki arkadaşı hastaneye götürdü. Ahmet Ç. tedavi edildi. Ağır yaralanan Muhammet Ç., yoğun bakımda tedavi altına alındı. Olayla alakalı soruşturma açıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
VATANDAŞ RIZA
7 Ocak 2022, 09:19 tarihinde yazildi

KURTLAR VADİSİ TARZINDA DİZİLER YASAKLANSIN.!

  • Cevapla
  • 0