İstanbul’da İş Merkezinde Yangın!

İstanbul Şişli'de 9 Katlı bir iş merkezinde yangın çıktı. Şişli'de bir iş merkezinin çatısında izolasyon çalışması yapılırken yangın çıktı. Binanın en üst katında mahsur kalan 4 kişi kurtarıldı.

İstanbul Şişli’de 9 Katlı bir iş merkezinde yangın çıktı. Şişli’de bir iş merkezinin çatısında izolasyon çalışması yapılırken yangın çıktı. İstanbul Şişli’de bulunan Halaskargazi Caddesinde saat 11:00 sularında 9 katlı bir binanın çatısında izolasyon çalışması yapılırken yangın çıktı. Dumanları gören çevredeki vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfiaye ekipleri yangını söndürmek için çalışmalara başladı. Yangın nedeniyle cadde trafiğe kapatıldı.


4 KİŞİ REHİN KALDI

Halaskargazi Caddesinde saat 11:00 sularında 9 katlı bir binanın çatısında izolasyon çalışması yapılırken yangın çıktı. Dumanları gören çevredeki vatandaşlar durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfiaye ekipleri yangını söndürmek için çalışmalara başladı. Yangın yaklaşık yarım saatlik bir çalışmanın ardından kontrole alındı. Binanın en üst katında 4 kişi mahsur kaldı. İtfiaye ekipleri mahsur kalan kişileri kurtardı. Kurtarılan kişiler yaralanmadı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı