adplus-dvertising

İstanbul’da helikopter destekli ‘Yeditepe Huzur’ uygulaması

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü tarafından helikopter destekli “Yeditepe Huzur” uygulaması gerçekleştirildi. Taksim’de düzenlenen uygulamada şüpheli şahısların kimlik sorguları yapılırken, araçlar ise tek tek arandı.
Takip et
İstanbul’da helikopter destekli ‘Yeditepe Huzur’ uygulaması
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü tarafından saat 21.30 sıralarında il genelinde helikopter destekli “Yeditepe Huzur Uygulaması” yapıldı. Uygulama, Beyoğlu Taksim Meydanı, Fatih Millet Caddesi ve Kadıköy başta olmak üzere tespit edilen birçok noktada gerçekleştirildi. Uygulamaya, Asayiş Şube Müdürlüğü, ilçe emniyet müdürlükleri, Engelleyici Hizmetler, Trafik Denetleme, Havacılık ve Narkotik Suçlarla Mücadele şubelerine bağlı polisler ekipleri katıldı.

İstanbul’da helikopter destekli ‘Yeditepe Huzur’ uygulaması

Taksim Meydanı’ndaki denetimde trafik ekipleri, şoför ve araçların belgelerini inceledi. Asayiş ekipleri de araçları kontrol ederek, şoför ve yolcuların üst aramasını gerçekleştirdi. Polis helikopterinin de destek verdiği uygulamada narkotik köpeği araçları didik aradı. Uygulamanın gecenin ilerleyen saatlerine kadar süreceği öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.