İstanbul’da, Hastanede Doktor 40 Bıçak Darbesi İle Öldürüldü

Baltalimanı Kemik Hastanesi’nde görevli doktor Yavuz Sümter, aynı hastanede doktor olan Kaan Erol’u defalarca bıçaklayarak öldürdü.

İstanbul’da yaşanan olayda iki doktor arasında çıkan kavga sonucu Yavuz Sümter, Kaan Erol’u defalarca bıçaklayarak öldürdü. Erol, Sümter’e yönelik olarak, kendisinden az çalıştığı ve az hasta baktığı gerekçesi ile suçladı. Aralarında çıkan kavga sonucu ise bu olayın yaşandığı belirtildi.

İddia edilene göre, Baltalimanı Kemik Hastanesi’nde görev yapan Yavuz Sümter (29), hastane nöbeti vardı. Sabaha karşı nöbeti olan diğer doktor Kaan Erol (26) doktor odasına girdi. Doktor odasında karşılaşan ikili burada konuşmaya başladı. Erol, Sümter’e kendisinden daha az çalıştığını ve daha az hasta baktığını söyledi. Bunu söylemesi üzerine ikili arasında tartışma çıkıyor.

İstanbul’da, Hastanede Doktor 40 Bıçak Darbesi İle Öldürüldü

Çıkan tartışma kısa sürede kavgaya dönüştü ve Yavuz Sümter, yanında taşıdığı bıçağı çıkartarak defalarda Erol’a sapladı. Ağır yaralanan doktor, diğer doktorlar tarafından Şişli Eftal Hastanesine götürüldü fakat burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Sümter ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı. Sümter’in ifadesi sırasında, hastanede devrecilik yapıldığı için istifa etmeyi düşündüğü ve daha sonra bu kararından vazgeçtiği  öğrenildi. Ayrıca Sümter’in, Erol’u çoğu kalp bölgesinden olmak üzere 40 bıçak darbesi ile öldürdüğü de öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı