İstanbul’da freni patlayan kamyon sürücüsüne piknik tüpüyle saldırı

İstanbul Güngören’de yokuş aşağı seyir halindeyken freni boşalan kamyon, şoförünün kontrolünden çıkarak 8 araca çarparak durabildi. Şoförün arkadaşı Emrullah Maytalman, kaza sonrası araç sahiplerinin olay yerine gelerek kamyonda bulunan piknik tüpünü alarak şoför Alper Karanfil’e saldırıldığını öne sürdü.
Takip et
İstanbul’da freni patlayan kamyon sürücüsüne piknik tüpüyle saldırı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, saat 00.00 sıralarında Güngören Akıncılar Mahallesi Çeliktürk Caddesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Alper Karanfil yönetimindeki kuru bakliyat yüklü kamyon, yokuş aşağı seyir halindeyken henüz tespit edilemeyen bir sebeple freni boşaldı. İçerisinde şoför ile beraber bir yolcunun da bulunduğu kamyon, yol üstündeki bir inşaat sahasını çevreleyen çarparak durmaya çalışsa da önce yol üzerinde bulunan bir kamyona daha sonra ise park halindeki bir arabaya çarparak durabildi.

8 ARAÇ ZARAR GÖRDÜ

Kamyonun çarptığı bir araç domino etkisi yaratarak 8 aracın zarar görmesine neden oldu. Kamyon şoförü Alper Karanfil, ‘’Aracın havası boşaldı. Rampanın başından inşaata girmeye çalıştım, giremedim. İşte netice bu. Fren çalışmadığı için inşaat sahasına girmeye çalıştım. Direğe de vurmuşum lambayı da kırmışım. Bendeki yaralanma daha önceden olan bir şey. Ben kendimi aşağıya attım, Allaha çok şükür bir şeyim yok. 8 araç zarar gördü’’ şeklinde konuştu.

PİKNİK TÜPÜYLE SALDIRDILAR

Şoförün arkadaşı Emrullah Maytalman, kaza sonrası araç sahiplerinin olay yerine gelerek kamyonda bulunan piknik tüpünü alarak şoför Alper Karanfil’e saldırıldığını öne sürdü.

Kaza sonrası zarar gören araçlar, araba sahipleri tarafından çekilirken fren arızası giderilen kamyon olay yerinden kaldırıldı. Kazanın sebebine ilişkin inceleme başlatıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.