adplus-dvertising

İstanbul’da dehşet anları kamerada: Önce vurdular sonra kavga edip kaçtılar

Beyoğlu’nda tartıştığı iki zanlıdan kaçan bir kişi, sokak ortasında silahla kalçasından vurularak yere düştü. Silahını çekerek sokağa gelen bekçiler ile zanlılar arasında da kovalamaca meydana geldi. Dehşet anları kameralara yansırken, kaçarken bu defa de kendi aralarında kavga eden zanlılar polis ekiplerince yakalandı.
Takip et
İstanbul’da dehşet anları kamerada: Önce vurdular sonra kavga edip kaçtılar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Beyoğlu Çukur Mahallesi’nde bir kaç gün önce saat 03.30 sıralarında yaşanan olayda, gece saatlerinde sokaktan evine doğru yürüyen Mehmet Y., tanımadığı iki kişiyle halen belirlenemeyen bir nedenle münakaşaya başladı. Münakaşa kısa zamanda kavgaya dönüşürken, zanlılarla baş edemeyeceğini anlayan Mehmet Y., kaçmaya çalıştı. Bu sırada zanlılardan biri yanında bulunan tabancayı çıkartarak Mehmet Y.’ye doğru birkaç el ateş etti.

Kalçasından vurulup yere düşen genci bekçiler kurtardı

Zanlıların ateş etmesi neticesi Mehmet Y., kalçasından vurularak yere düştü. Zanlılar, yaralı şahsın yanına doğru geldiği sırada, silah seslerini duyan bekçilerin sokağa girmesiyle geriye dönerek kaçmaya başladı. Bekçilerin hızlı bir biçimde olay yerine gelmesi yaralı Mehmet Y.’nin yaşamını kurtarırken, zanlılar ise kaçtı.

İstanbul’da dehşet anları kamerada: Önce vurdular sonra kavga edip kaçtılar

Genci vuran zanlılar kaçarken kavga etti

Bekçileri görünce kaçmaya başlayan zanlılar, ara sokaklara girerek izlerini kaybettirdi. Sokak içerisinde kaçtıkları sırada kimliği belirsiz zanlılar, kendi aralarında kavga etti. Daha sonra ara sokaklara girerek gözden kayboldu. Olay yerinde zanlıların kaçış güzergahında çalışma yapan polis ekipleri, şüpheli şahısları yakalayarak gözaltına aldı.

Silahlı saldırı, kovalamaca ve kavga kamerada

Beyoğlu’ndaki silahlı saldırı ve meydana gelen kovalamaca anları kameraya yansıdı. Görüntülerde, bir kişinin kaçarken vurulması neticesi yere düşmesi ve bekçilerin sokağa girerek zanlıları kovalaması, daha sonra da kaçan zanlıların kaçarken kavga ettiği anlar yer alıyor.

İstanbul’da dehşet anları kamerada: Önce vurdular sonra kavga edip kaçtılar

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.