İstanbul’da Bir Vatandaş, Göle Dönen Yola Olta Attı

İstanbul’u etkisi altına alan sağanak yağıştan en fazla etkilenen semtlerin başında gelen Karaköy’de bir vatandaş biriken yağmur suyuna olta attı.

İstanbul’da etkili olan şiddetli yağış sonrası birçok dükkanın sular altında kaldığı Karaköy’de bir vatandaş, biriken yağmur suyuna olta attı.

İstanbul’da bir süredir devam eden sıcak hava yerini yağışa bıraktı. Avcılar, Sefaköy, Bahçelievler, Çatalca, Zeytinburnu, Sarıyer, Fatih, Esenyurt, Kadıköy, Üsküdar, Tuzla, Pendik, Kartal, Beyoğlu ve Maltepe’de gök gürültülü şiddetli yağış etkili oluyor.

BİRİKEN YAĞMUR SUYUNA OLTA ATTI

Vatandaşlara zor anlar yaşatan şiddetli yağışı eğlenceye çevirenler de vardı. Karaköy’de bir vatandaşın biriken yağmur suyuna olta atması ortaya ilginç bir görüntü çıkardı.

METEOROLOJİ’DEN UYARI

Meteoroloji 1. Bölge Müdürlüğü İstanbul Bölge Tahmin ve Erken Uyarı Merkezi, kuvvetli yağış konusunda uyarı yaptı. Açıklamada, son radar verileri ve tahminlere göre, Avrupa Yakası’nda halen devam eden sağanak ve gök gürültülü sağanağın bugün akşam saatlerine kadar Boğaz çevresi ve kuzey ilçeleri başta olmak üzere il genelinde kuvvetli olmasının beklendiği, bu nedenle meydana gelebilecek ani sel, su baskını, yıldırım ve yağış anında kuvvetli rüzgar gibi olumsuzluklara karşı dikkatli ve tedbirli olunması gerektiği kaydedildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı