adplus-dvertising

İstanbul’da akıl almaz anlar!

19 Haziran 2022, 11:18 tarihinde eklendi
Şişli’de bir şahıs kaldırımda yürüyen bir kadına yaklaşıp tokatladı. Kadının neye uğradığını şaşırdığı olayda, vatandaşların tepki gösterdiği şahıs ise ara sokakta darp edildi. Kadının eşi olduğunu öne süren şahıs olay yerinden uzaklaşırken, meydana gelen o dakikalar ise güvenlik kameralarına an be an yansıdı. Kadının ve şahsın emniyete herhangi bir şikayette bulunmadıkları öğrenildi.
Takip et
İstanbul’da akıl almaz anlar!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay geçtiğimiz Pazartesi günü saat 22.30 sıralarında Şişli Gülbahar Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde bir kadın kaldırımda yürüdüğü esnada arkasından bir şahıs yaklaştı. Şahıs sonrasında kadına sert bir biçimde tokat attı. Neye uğradığını şaşıran kadın bir müddet durduktan sonra yoluna devam ederken, kadını tokatladığını gören vatandaşlar ise şahsa tepki gösterdi.

Şahsın peşini bırakmayan vatandaşlar, onu tutup bir ara sokağa götürdü. Adam burada bir müddet darp edildikten sonra cadde de arkasından yaklaşan bir kişiden uçan tekme yedi. Şahıs eşi olduğunu öne sürdüğü kadınla sonrasında başka yönlere doğru yürüyerek olay yerinden uzaklaştı. Yaşananlar ise güvenlik kameralarına an be an yansıdı. Öte yandan kadının ve şahsın emniyete herhangi bir şikayette bulunmadıkları öğrenildi.

İstanbul’da akıl almaz anlar!

“Adam kadına vurunca arkalarındaki bayan çığlık attı adama bağırdı”

Olayla alakalı konuşan esnaf Abdullah Cabas, “Yürürken tartışıyorlardı. Adam o sırada kadına bir adet vurdu. Kadının ensesine tokat attı, bir ses geldi. Adam kadına vurunca arkalarındaki bayan çığlık attı adama bağırdı. Adam da kaçmaya başladı ve adam kaçınca mahalleli de adama saldırdı. Yabancılardı sanırım, Japon’a benziyorlardı. Akşamdı olay olduğunda, adam o araya doğru kaçtı millet araya girince adam bir tarafa kadın bir tarafa gitti. Adama sorduklarında kadının onun eşi olduğunu belirtti. Eşi olup olmadığını biz de bilmiyoruz. Kadın çığlık atınca işte mahalleli adama saldırdı, bir iki adet yumruk falan attılar sonra adamla kadın başka taraflara gittiler” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.