İstanbul’a Çöken Sis Drone ile İşte Böyle Görüntülendi!

İstanbullular güne yoğun sis ile uyandı. Kadıköy – Beşiktaş vapur seferlerinin iptal olmasına sebep olan sis, gökyüzünden drone ile görüntülendi.

İstanbul’da yoğun sis devam ediyor. Bazı noktalarda görüş mesafesi 10 metreye kadar düşerken, şehir hatlarında bazı seferler ise iptal edildi.

İstanbul’da, sabah saatlerinden itibaren sis etkili oldu. Sis nedeniyle bazı noktalarda görüş mesafesi 10 metreye kadar düştü.Büyükçekmece ve Esenyurt çevresinde görüş mesafesinin düşmesi nedeniyle araçlar trafikte ilerlemekte güçlük çekiyor.

Boğaz’da ise görüş mesafesinin 10 metrenin altına kadar düştüğü belirtiliyor.

VAPUR SEFERLERİ DURDURULDU

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Şehir Hatları A.Ş., Boğaz’daki yoğun sis nedeniyle Kadıköy-Karaköy, Kadıköy-Beşiktaş ve Kadıköy-Eminönü seferlerinin iptal edildiğini duyurdu.

ÇANAKKALE BOĞAZI GEÇİŞE KAPANDI

Sis sebebiyle Çanakkale Boğazı da çift yönlü olarak transit gemi geçişlerine kapatıldı. Çanakkale Boğazı Gemi Trafik Hizmetleri Müdürlüğünce, kuzey ve güneyden girecek gemilerin kaptanları telsizle uyarılarak, boğazın saat 02.45’te çift yönlü transit gemi geçişlerine kapatıldığı duyuruldu. Sisin etkisini kaybetmesinin ardından gemi trafiğinin normale döneceği belirtilirken, arabalı feribot seferleri kontrollü bir şekilde gerçekleştiriliyor.İstanbul’a Çöken Sis Drone ile İşte Böyle Görüntülendi!İstanbul’a Çöken Sis Drone ile İşte Böyle Görüntülendi! İstanbul’a Çöken Sis Drone ile İşte Böyle Görüntülendi! İstanbul’a Çöken Sis Drone ile İşte Böyle Görüntülendi!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı