adplus-dvertising

İstanbul’a araç girişi yasaklandı mı? Araçlar mahsur kaldı kaza haberleri peş peşe geliyor

İstanbul’da yoğun kar yağışı nedeniyle meydana gelen trafik sorunu sonrasında peş peşe önlemler alınmaya başlandı. Arnavutköy’de meydana gelen 30 araçlık zincirleme kaza sonrası bölgede trafik felç oldu. Peki, İstanbul’a araç girişi yasaklandı mı? İşte Vali Yerlikaya’nın son dakika açıklaması…
Takip et
İstanbul’a araç girişi yasaklandı mı? Araçlar mahsur kaldı kaza haberleri peş peşe geliyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye genelinde yoğun kar yağışı nedeniyle birçok bölgede trafik olumsuz etkilendi. Karayolları Genel Müdürlüğü trafiğe kapalı olan yolları açıklarken, valiliklerden de peş peşe açıklamalar gelmiş ve mecbur olunmadıkça trafiğe çıkılmaması istenmişti.

İstanbul’a araç girişi yasaklandı mı? Araçlar mahsur kaldı kaza haberleri peş peşe geliyor

Bugün öğleden sonra İstanbul’da etkisini artıran kar yağışı sonrasında Arnavutköy’de 30 araçlık bir zincirleme kaza oluştu. Farklı bölgelerden kaza haberleri peş peşe gelirken İstanbul Valiliği’nden de kente girişlerle ilgili önemli bir karar alındı. İşte detaylar…

SON DAKİKA | İSTANBUL KARA TESLİM OLDU! KAZA HABERLERİ PEŞ PEŞE GELİYOR

İstanbul’da kar hayatı olumsuz etkiledi. Uçuşların durduğu, mesailerin erkene çekildiği İstanbul’da çok sayıda kaza haberi de geldi. Yoğun kar yağışı nedeniyle yaklaşık 30 aracın karıştığı belirtilen kaza meydana geldi. Yassıören mevkiinde meydana gelen kaza nedeniyle trafik durdu.

Arnavutköy’de bir anda başlayan yoğun kar yağışı nedeniyle yollar kapandı. Kayganlaşan yolda çok sayıda zincirleme kaza meydana geldi. İtfaiye araçlarının ilerleyemediği için kazalara müdahale edemediği belirtiliyor.

BEYLİKDÜZÜ E-5 YOLU KAPANDI!

Öğleden sonra aniden bastıran kar ile Haramidere D-100 Karayolu’nda araçlar yolda kaldı. Beylikdüzü – Büyükçekmece E-5 yolu da kapandı.

TRAKYA’DAN İSTANBUL’A ARAÇ GİRİŞİ DURDURULDU

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Trakya’dan İstanbul’a girişlerin durdurulduğunu belirtti. Vali Yerlikaya, “Kıymetli Sürücüler, İkinci bir duyuruya kadar; #Trakya istikametinden #İstanbul yönüne seyahat eden araçların ilimize girişine yoğun kar yağışı nedeniyle izin verilmeyecektir. Trakya istikametinden yola çıkılmaması önemle rica olunur.” ifadelerini kullandı.

İstanbul’a araç girişi yasaklandı mı? Araçlar mahsur kaldı kaza haberleri peş peşe geliyor

İSTANBUL’A ARAÇ GİRİŞİ YASAKLANDI MI?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yaptığı yazılı açıklamada, ”Kıymetli sürücüler, ikinci bir duyuruya kadar; Trakya istikametinden İstanbul yönüne seyahat eden araçların ilimize girişine yoğun kar yağışı nedeniyle izin verilmeyecektir. Trakya istikametinden yola çıkılmaması önemle rica olunur” dedi.

Buna göre yapılacak ikinci bir duyuruya kadar İstanbul’a Trakya yönünden araç girişine izin verilmeyecek.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.