İstanbul Okmeydanı’nda Kanlı Saldırı

İstanbul Okmeydanı’nda bir börekçiye silahlı saldırı yapıldı. Saldırıda Bayram Kartal hayatını kaybetti, yaralanan Yüksel Türk ise hastaneye kaldırıldı. Saldırının faili M.Y.A. ise gözaltına alındı.

İstanbul Okmeydanı’nda Şark Kahvesi Piyalepaşa Caddesi’nde bir börekçiye silahlı saldırı gerçekleştirildi. Börekçide bulunan Bayram Kartal ile Yüksel Turan’ın hedef alındığı saldırıda Bayram Kartal hayatını kaybederken Yüksel Türk yaralandı.

Hastaneye kaldırılan Yüksel Türk’ün tedavisinin sürdüğü belirtildi.

SALDIRGANIN KİMLİĞİ TESPİT EDİLDİ

Saldırı sırasında etrafta bulunan güvenlik kameralarını ve görgü tanıklarını dinleyen polis ekipleri, saldırganın M.Y.A. adındaki şahıs olduğunu tespit etti. Saldırı sonrasında bölgeye çağırılan polis ve ambulans ekipleri durum tespiti yaptıktan sonra müdahalede bulundu.

Sağlık ekipleri marangoz Bayram Kartal’ın olay yerinde hayatını kaybettiğini, Yüksel Türk’ün ise yaralı olduğunu belirtti. kimlik tespiti için çalışmalara başlayan İstanbul polisi, kısa süren detaylı bir inceleme sonrasında saldırganın kimliğine ulaştı.

M.Y.A. adındaki şahıs gözaltına alındı. Saldırganın emniyetteki sorgusunun devam ettiği ve buradaki sorgusunun ardından savcılığa sevk edileceği öğrenildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı