İstanbul Maltepe’de Zincirleme Yangın

İstanbul Maltepe’de bir eskicide başlayan yangın 3 binaya sıçradı. Sebebi bilinmeyen yangında can kaybı yaşanmazken büyük çaplı maddi hasar meydana geldi.

Maltepe’de sebebi şu an için bilinmeyen bir yangın 3 binayı birden etkisi altına aldı. Çıkış yeri bir eskici atölyesi olan yangın, etraftaki binalara sıçradı. Yangının çıktığını gören mahalle sakinleri itfaiye ekiplerine haber verdi. İtfaiye ekiplerinin gelmesini beklemeden müdahale eden yan binadaki mobilya dükkanının sahibi elinden yaralandı.

YANGIN MOBİLYA DÜKKANINA SIÇRADI

Hızlı bir şekilde gelişen yangın, komşu binadaki mobilya atölyesine sıçradı. Vatandaşların korku dolu gözlerle takip ettiği yangın 2 binanın dış cephesine zarar verdi. İtfaiye ekiplerinin gelmesinin ardından kontrol altına alınan yangında maddi kayıp yaşansa da can kaybı olmadı. Mobilya dükkanının sahibi ve bir koah hastasının dumana bağlı olarak hafif rahatsızlık geçirmesi nedeniyle ambulans olaya müdahil oldu ve tedavi için bu kişileri hastaneye ulaştırdı.

Görgü tanıkları ise kendilerinin de yardım ettiği yangın söndürme olayında can kaybı yaşanmadığı için mutluluk duyduklarını dile getirdiler.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı