adplus-dvertising

İstanbul Depremi Ne Kadar Sürecek?

26 Eylül 2019, 14:56 tarihinde eklendi
İstanbul'da meydana gelen 5.8 şiddetindeki depremin ardından vatandaşlar depremin devam edeceğinden endişelendi. "Artçı deprem olacak mı?" sorusu gündeme geldi.
Takip et
İstanbul Depremi Ne Kadar Sürecek?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul’da meydana gelen 5.8 şiddetindeki depremin ardından vatandaşlar depremin devam edeceğinden endişelendi. “Artçı deprem olacak mı?” sorusu gündeme geldi. Daha önce yaşanan 17 Ağustos depreminin ardından gerçekleşen artçı depremlerin bir benzerinin yaşanmasından korkulurken,  Halk, “Artçı deprem olacak mı?” sorusunu soruyor. Uzmanlar yapılan açıklamada, “Hasar gören, çatlak oluşan binalara giriş yapmayın” dedi. Bu açıklamanın ardından İstanbul’da vatandaşlar evlerine girmek istemiyor ve korku içerisinde toplanma alanlarında bekliyorlar.

İstanbul Depremi Ne Kadar Sürecek?

BÜYÜK İSTANBUL DEPREMİ BEKLENİYOR

İstanbul’da meydana gelen 5.8 şiddetindeki depremin ardından vatandaşlar depremin devam edeceğinden endişelendi. “Artçı deprem olacak mı?” sorusu gündeme geldi. Deprem uzmanları uzun süredir yaşanacak büyük bir deprem bekleniyordu. Kentsel dönüşüm projelerinin ardından yaralı kimse olmadan 5.8 şiddetindeki deprem atlatıldı. Peki daha büyük bir deprem gelirse neler olur? Deprem İstanbul’da yüksek katlarda daha fazla hissedildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.