İstanbul Beylikdüzü’nde Teksas’ı Aratmayan Kavga

İstanbul Beylikdüzü’nde, aralarında husumet bulunduğu öğrenilen iki grup arasında 7 Haziran’da çıkan bıçaklı kavganın görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde bir transit ve kamyon ile aynı araca kasıtlı olarak çarpan grubun üyeleriyle, arabasına çarpılan şahsın arabasındaki kişilerin bıçaklı kavgası görülüyor.

İstanbul Beylikdüzü’nde 7 Haziran 2019 tarihinde yaşanan bıçaklı kavganın güvenlik kamerası kayıtları ortaya çıktı. Kavganın başlaması ise bir transit aracın, uzun süre takip ettiği sonradan anlaşılan aracın önüne U dönüşü yapması ve kasıtlı olarak çarpmasıyla başladı. Aracına çarpılan kişi bunun bilerek yapıldığını fark edince aracından indi. Siyah transit araç ise olay yerinden uzaklaştı.

İstanbul Beylikdüzü’nde Teksas’ı Aratmayan Kavga

Araçlarına çarpılan baba ve oğulları, aracın başında beklerken bir kamyonun kendilerine doğru yaklaşmakta olduğunu gördüler. Aracın önüne geçmeye çalışan ve kendilerini çarpmasını engellemek isteyen baba ve oğullarının bu çabası boşa çıktı.

İstanbul Beylikdüzü’nde Teksas’ı Aratmayan Kavga

SON SÜRAT ARACA ÇARPTILAR

Son sürat hızla araca çarpan kamyon, kavganın başlamasına neden oldu. Baba ve oğulları kamyondaki kişilere saldırdı. Olay yerine kamyondaki şahısların arkadaşları da kavgaya dahil oldu. Bıçaklananların da olduğu kavgaya, bekçiler ve polisler müdahale etti.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı