İstanbul beyaza büründü

16 Ocak 2021, 21:11 tarihinde eklendi
Meteoroloji’nin uyarısının ardından başlayan kar yağışı İstanbul’da etkisini sürdürüyor. Beyaz örtüyle kaplanan İstanbul sokakları böyle görüntülendi.
Takip et
İstanbul beyaza büründü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

BÜYÜKÇEKMECE-BEYLİKDÜZÜ-ESENYURT

Büyükçekmece, Beylikdüzü ve Esenyurt gibi bazı ilçeler beyaza büründü.

İstanbul beyaza büründü

Beyaz örtüyle kaplanan Büyükçekmece havadan görüntülendi.

SARIYER İstanbul beyaza büründü

Günlerdir beklenen kar yağışı akşam saatlerinden itibaren başladı. İstanbul’un birçok ilçesinde kendini gösteren kar, Sarıyer’in yüksek kesimlerinde de etkili oldu. Kocataş mevkiinde 16.00’dan itibaren başlayan kar kısa sürede evlerin çatılarını ve sokakları beyaz bir örtü gibi kapattı.

İstanbul beyaza büründü

Karın yağmasıyla birlikte çocuklar kısıtlamaya rağmen kendilerini dışarı atarak kartopu oynamaya başladı. Bazı yetişkinler de çocuklara eşlik etti. Karın eğlencesini çocuklar yaşarken bazı sürücüler ise yolda ilerlemekte zorlandı.

İstanbul beyaza büründü

Özellikle kar lastiği bulunmayan araçların patinaj yaparak kaydığı gözlendi. Sarıyer-Kocataş seferini yapan bir İETT otobüsü ise yokuş yukarı çıkarken kaydı.

İstanbul beyaza büründü

Yolda kalan otobüs bir kepçe yardımıyla çekildikten sonra seferine devam etti.

15 TEMMUZ ŞEHİTLER KÖPRÜSÜ İstanbul beyaza büründü

İstanbul’da akşam saatlerinde başlayan kar yağışı Üsküdar ve çevresinde etkili oldu. 15 Temmuz Şehitleri Makamı ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü çevresi beyaz örtüyle kaplandı.

İstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründüİstanbul beyaza büründü

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.