İstanbul Avcılar’da cinnet geçiren adam önce evi yaktı sonra intihar etti!

Avcılar’da cinnet getiren bir şahıs karısı ve çocuğuyla beraber yaşadığı evi yaktı. Eşi ve çocuğu balkondan yan komşuya geçip hayatlarının kurtarırken içeride tek kalan şahıs ise kapıyı üzerine kilitleyerek silahla intihar etti.
Takip et
İstanbul Avcılar’da cinnet geçiren adam önce evi yaktı sonra intihar etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Avcılar Üner Sokak’ta saat 22.00 sıralarındameydana gelen olayda, 5 katlı binanın 5. katında eşi ve bir çocuğuyla beraber yaşayan Hasan Akay, halen belirlenemeyen sebeple cinnet getirip evini yaktı.

EŞİ VE ÇOCUĞU KOMŞULARININ BALKONUNA ATLADI

Bu esnada dumandan etkilenen eşi ve çocuğu yan taraftaki komşularının balkonundan içeriye geçti. Evde tek kalan şahıs ise kapıyı üzerine kilitleyerek elindeki silahla intihar etti. İhbar üstüne olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi. İtfaiye ekipleri dairede duman tahliyesi yaparak yangını büyümeden kontrol altına aldı. Sağlık ekipleri dumandan etkilenen kadın ve çocuğu yapılan ilk müdahalenin sonrasında ambulansla hastaneye kaldırdı. Ekiplerin yaptığı araştırmalarda Hasan Akay, içeride ölü olarak bulundu.

“KAFASINA SIKTI”

Olayı meydana geldiği sokakta oturan Muhammet Gella, “Adam alkollüydü. Cinnet geçirdi. Karısı ve çocuğu yan komşuya geçti. Adam kapıyı kilitledi. Cinnet geçirdiği için kendi kafasına sıktı” şeklinde konuştu.

Meydana Gelen olayda yaşamını yitiren şahıs Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Ekiplerin çalışmaları devam ediyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.