İstanbul Adalet Sarayı’nda Şok İntihar! 6. Kattan Atladı

İstanbul Çağlayan'da bulunan İstanbul Adalet Sarayı'nda bir kişi 6. kattan atlayarak intihar etti. Şahıs olay yerinde hayatını kaybetti.
İstanbul Adalet Sarayı’nda Şok İntihar! 6. Kattan Atladı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

İstanbul Çağlayan’da yer alan İstanbul Adalet Sarayı’nda kimliği şimdilik tespit edilemeyen bir vatandaş adliyenin üst katlarındaki korkuluklardan aşağıya atladı. DHA muhabirlerinin aldığı bilgiye göre intihar eden şahsın hayatını kaybettiği bildirildi.

Zemine çakılan kişiye adliyedeki sağlık görevlileri hemen müdahale etti. Polis ve güvenlik personeli ise çevrede emniyet tedbirleri aldı.

Alınan bilgiye göre intihar eden şahsın 30-35 yaşlarında bir erkek olduğu bildirildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
yalan adalet
7 Kasım 2019, 13:10 tarihinde yazildi

bizim o kadar berbat bir adelet sistemimiz var ki yuh dersiniz. Ben de şahit oldum kanun hakedene değil tamemen kitap ta yazana göre sağlandığı için adam size suç işlese de siz nefsi müdafa ya geçip aynı oranda karşılık verseniz bile ondan daha fazla ceza alabiliyorsunuz . Mahkeme de senelerce sürüp sizi yıpratıyor sonra yeni atanan hakim geliyor olayı bile bilmeden tam okumadan karar verip geçiyor. Ben şahitim. İnanın adalet lafta suclu sucsuz ayırmıyor . Böyle insalarıda intihara teşvik ediyor.

  • Cevapla
  • 0