adplus-dvertising

İsrail, her Ramazan ayında yaptığı gibi Gazze’yi vurdu!

İsrail her Ramazan ayında yaptığı gibi bu Ramazan ayında da Gazze Şeridi’ne saldırı düzenledi. Uçaklar ve helikopterlerle yapılan saldırıda cephane imalathanesi, tünel ve Hamas'a bağlı bölgelerin vurulduğu açıklandı. Türkiye'den ise saldırıya tepkiler çığ gibi büyüyor. Sosyal medyada yapılan saldırı "zalimlik" olarak nitelendirildi.
Takip et
İsrail, her Ramazan ayında yaptığı gibi Gazze’yi vurdu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İsrail ordusunun Gazze‘ye gece saatlerinde düzenlediği hava saldırılarında, ölen ya da yaralanan olmadı.

İSRAİL ORDUSUNDAN AÇIKLAMA

İsrail ordusu tarafından Twitter hesabından yapılan açıklamada, Gazze’deki bir cephane imalathanesi, silah sevkiyatında kullanılan bir tünel ve Hamas’a bağlı bir askeri bölgenin hedef alınan yerler olduğu kaydedildi.

SOSYAL MEDYADA TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜDÜ

İsrail’in Ramazan ayında Gazze Şeridi’ne düzenlediği hava saldırıları büyük tepki çekerken, Türkiye’de bulunan birçok isim de tepkisini sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla gösterdi.

İşte o tepkilerden kimileri;

– İsrail bu akşam hem Gazze’yi bombaladı hem de Mescid-i Aksa Camii’ndeki teravih namazından çıkan Filistinli Müslümanlara saldırdı.

– Bir iki ramazandır İsrail polisi ve askerlerinin göz boyadıkları ramazan kutlamaları olurdu. Ondan önceki senelerde Gazze bombalanırdı. Bu yıl bu şekilde…

– Gazze gene vuruldu. Her Ramazan olduğu gibi… İsrail en çok da Ramazan’da bombalamaktan hoşlanır. Onca masum can…

– Ey İsrail gerçekten zalimsin…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.