İsrail AA binasını vurdu! Erdoğan mesaj yayınladı

İsrail’e ait savaş uçakları Gazze’de önceden planlanan bir binayı 5 adet roket göndererek yerle bir etti. Anadolu Ajansı ofisinin de bulunduğu bina yerle bir oldu fakat kimsenin burnu bile kanamadı. AA çalışanları öncesinden ofisi boşaltmışlardı.


İsrail AA binasını vurdu! Erdoğan mesaj yayınladı

İsrail yine bir skandal ile gündeme geldi. Abluka altında olan Gazze şehrine saldırı yapan İsrail ordusu, yaptığı saldırıyı çok ince planlarla gerçekleştirdi. Türkiye’ye mesaj vermeye çalışan İsrail’in Anadolu Ajansı (AA) binasını vurduğu öğrenildi. Bomba atılan binada AA’nın ofisi bulunuyordu. Şans eseri kimse hayatını kaybetmedi ve yaralanmadı fakat yaşanan olay sonucunda Türkiye’de kırmızı alarm sirenleri çalmaya başladı.

ÖNCE UYARI ATEŞİ AÇILDI, SONRA 5 BOMBA!

AA muhabirinin son dakika olarak ulaştırdığı habere göre Gazze şeridinde bulunan bir binaya ilk önce İsrail askerleri uyarı ateşi açtı. AA çalışanları silah seslerini duyduktan kısa süre sonra alabildiği kadar eşyayı alıp hemen binayı terk etti. Binayı terk eden Anadolu Ajansı çalışanları katliamdan kıl payı kurtulmuş oldu çünkü İsrail’e ait savaş uçakları binaya 5 adet yüksek güdümlü roket göndererek binayı tamamen yıktı.

ERDOĞAN ANADOLU AJANSINI ARADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan konu ile ilgili sosyal medya hesabından açıklama yaptı ve bize gelen bilgilere göre Erdoğan saldırı haberinden sonra AA Genel Müdürü Şenol Kazancı’yı aradık geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Erdoğan sosyal medya aracılığı ile yayınladığı mesajda, Anadolu Ajansı ve Türkiye’nin bütün saldırılara rağmen, Filistin ve Gazze’de yaşanan İsrail terörünü dünya kamuoyuna paylaşacaktır dedi.

Yazar: Seher Demirol

Seher Demirol
Adana'da 1989 senesinde dünyaya gelen Seher Demirol, Marmara Ünivetsitesi mezunudur. 2014 senesinden beri haber sektöründe çeşitli kategorilerde görev alan Demirol, kendini magazin alanında ilerletmiştir. Yaptığı çarpıcı haberlerle birçok kez medya gündemine oturan Demirol, kariyerine ulusal haber sitelerinde editörlük görevi alarak devam etmektedir.

İlginizi Çekebilir

AA Bayburt muhabirini arama çalışmalarına tekrar başlandı!

AA Bayburt muhabirini arama çalışmalarına tekrar başlandı!

Anadolu Ajansı (AA) Bayburt muhabiri Abdulkadir Nişancı haber için gittiği Soğanlı Dağı'nda altı boş kar kütlesine basması sonucunda uçuruma yuvarlandı. 3 gündür 210 kişi aralıksız Nişancı için arama ve kurtarma çalışmalarına devam ediyor. JÖAK ise su altı taramalarına başladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.