Isparta’da Hastayı Sakinleştirmeye Çalışan Doktor Öldüresiye Dövüldü!

Isparta’da bir Aile Sağlığı Merkezi’nde görev yapan doktor, bir hastayla doktor arasında çıkan kavgayı sakinleştirmek isterken, darp edildi.

Isparta’da geçtiğimiz günlerde meydana gelen olayda, Aile Sağlığı Merkezine gelen O.E. ve G.E. isimli baba – oğul, sürücü belgesi raporu almak istedi. Misafir hasta olarak iki farklı doktora giden baba oğul, hastaneyi ayağa kaldırdı.

Baba rapor alamayınca, doktorla tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesiyle, sesleri duyan Doktor Mehmet Akyol olayı sakinleştirmek için diğer odaya geçti. Öfkeden deliye dönmüş adamı sakinleştirmeye çalışan doktor, baba ve oğlu tarafından darp edildi.

BURNUNDA 3 KIRIK

Oğlunun rapor aldığını öğrenince, çılgına dönen baba, sağlık ocağını birbirine kattı. Olayların daha fazla büyümesini istemeyen bir başka doktor, babaya da rapor verdi. Ancak bu da öfkeli adamı sakinleştiremedi. Doktor Mehmet Akyol, ‘Raporu alıyorsun hala neden küfür ediyorsun’ diye hitap edince olanlar oldu.

Öfkeli baba ve oğlu, talihsiz doktoru öldüresiye dövdü. İlk müdahale sağlık ocağında yapılan doktor,Yalvaç Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Burnunda 3 kırık ve başında ise 7 santimetre boyutunda açılma olduğu tespit edildi.

SERBEST BIRAKILDILAR!

Öte yandan, doktoru darp ettikleri gerekçesiyle gözaltına alınan O.E. ve G.E. isimli 2 şüphelinin emniyetteki işlemleri sonrasında adli makamlara sevk edildiği ve tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı öğrenildi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı