İspanya’da seks partisini polis bastı! “en fazla 10 kişi şartı…”

İspanya’da yeni seneye en az 50 kişinin katıldığı seks partisiyle giren gruba polis ekiplerince baskın yapıldı. Ülkede kapalı alanlarda bir araya gelebilecek kişi sayısının en fazla 10 olarak tespit edildiği koronavirüs önlemlerinin ihlal edilmesinden dolayı partiye katılanlara para cezası uygulandı.
Takip et
İspanya’da seks partisini polis bastı! “en fazla 10 kişi şartı…”
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İspanya‘nın Barcelona yakınlarındaki LIica d’Amunt kentinde gerçekleştirilen cinsel ilişki partisine polis baskını düzenlendi.

70’E YAKIN KİŞİ YAKALANDI

Yeni senesi kutlamak için bir grup Amerikalı tarafından organize edilen ve ‘grup cinsel ilişki partisi’ olarak tanımlanan etkinlikte bir bina içerisinde 50 ila 70 kişinin bulunduğu söylendi.

HER ŞEY KOMŞUNUN YANLIŞLIKLA KAPIYI ÇALMASIYLA GÜN YÜZÜNE ÇIKTI

Parti davetlileri arasında yer verilen iki kişinin yanlışlıkla komşu binanın kapısını çalması üstüne dikkatleri üstüne çeken etkinlik, polise bildirilince güvenlik kuvvetleri binaya operasyon düzenledi.

PARTİYE KATILANLARA PARA CEZASI KESİLDİ

İspanyol polisi, ülkedeki koronavirüs önlemleri kapsamında 10’dan fazla kişinin kapalı alanlarda bir araya gelmesine getirilen yasağın ihlali gerekçesiyle partinin bütün katılımcılarına para cezası kesti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.