İsmail Saymaz, Nişanlanmasını “Eşbaşkanlık” Olarak Yorumladı

Ünlü Gazeteci İsmail Saymaz, Şeyda Sayar ile nişanlandı. Saymaz, "Eşbaşkanlık Sistemi"ne geçiyoruz diyerek nişan haberini verdi.

Ünlü gazeteci İsmail Saymaz dün akşam gerçekleşen bir törende Şeyda Sayar ile nişanlandı. Ünlü gazeteci sosyal medya hesabı Instagram üzerinden nişanlandığı geceye ait fotoğrafını takipçileriyle paylaştı. Fotoğrafın altına “Eşbaşkanlık Sistemi’ne geçiyoruz” notunu düşen gazeteciye tebrik mesajı yağdı.

İSMAİL SAYMAZ, EŞBAŞKANLIK SİSTEMİ’NE “EVET” DEDİ

Nişan haberini sosyal medya hesabı Instagram’da takipçileriyle paylaşan İsmail Saymaz, nişanlısı Şeyda Sayar ile çekilmiş nişan gecesine ait bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafın altına “Eşbaşkanlık Sistemi’ne geçiyoruz” notunu düşen Saymaz’a takipçilerinden tebrik mesajı geldi.

Esprili bir dille nişanlandığını takipçilerine ilan eden Saymaz’ın Instagram paylaşımı kısa sürede 20 binin üzerine beğeni ve 5 bine yakın yorum aldı. Erzurum’lu olan İsmail Saymaz Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunu. Saymaz, son dönemin en tanınan gazetecileri arasında yer alıyor. 39 yaşındaki Saymaz, Şeyda Sayar ile hayatına müşterek bir şekilde devam etme kararı alarak evlilik yolunda ilk adımı attı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı