İsmail Küçükkaya’nın Sorusu Karşısında Öznur Aslan Duygulandı

FOX TV ekranlarında İsmail Küçükkaya'nın soru sorduğu muhabir Öznur Aslan, sınırda Cumhuriyet Bayramı'nı anlatırken göz yaşlarına hakim olamadı.

Barış Pınarı Harekâtı bölgesindeki son durumu izleyen FOX Haber biriminden muhabir Öznur Aslan ve kameraman Ferhan Güler bu sabah İsmail Küçükkaya’nın sunduğu Çalar Saat programında hudut hattındaki son olayları bildirdi.


SURİYE SINIRINDA DUYGUSAL ANLAR

Muhabir Aslan’nın sözlerini sonlandırmasının sonrasında harekattaki askerlere selam söyleyen İsmail Küçükkaya, sınırda Cumhuriyet Bayramı’nın nasıl gittiğini ve Öznur Aslan’ın çocukluğundaki Cumhuriyet Bayramlarını sordu.

MUHABİR ÖZNUR ASLAN GÖZ YAŞLARINA HAKİM OLAMADI

Öznur Aslan o sırada çok duygulandı ve gözyaşları içerisinde canlı yayını sürdürdü. Ekran başındakileri de duygulandıran Aslan şunları kaydetti; “Burada bulunmak biraz daha insana vatanın memleketinin kıymetini hissettiriyor. Çünkü şu kadar yakınımızdaki Suriye’de meydana gelen olaylar ve bizim kıtalar ötesinden, binlerce kilometreden gelen devletlere karşı mücadelemiz var. İşte burada askerlerimizle polislerimizle birlikte oldukça, onların fedakarlıklarını gördükçe duygulanıyorum. Hassas olduğum meselelerden bir tanesi.”

Öznur Aslan’ı dinlemesinin ardından canlı yayınını bitiren İsmail Küçükkaya’nın da çok duygulandığı fark edildi. Küçükkaya, “Bir kaç sorum daha vardı, fakat daha fazla ben de zorlamak istemiyorum. Öznur Aslan, yayının başında ‘ben buradan yayın yapıyorsam bu da Cumhuriyetin sayesinde’ demişti. Cumhuriyetin değerini bilelim” dedi.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı