İsmail Dükel kimdir, İsmail Dükel kaç yaşında?

Tele1 Ankara Temsilcisi İsmail Dükel Askeri Casusluk' suçlamasıyla gözaltına alındı. Bu haberin ardından İsmail Dükel kimdir, aslen nereli ve evli mi eşi kim araştırmaları başladı. İsmail Dükel aslen Ankaralı ve 60 yaşında. Ankara'da çeşitli gazetelerde görev yaptı.

İsmail Dükel bu sabah saatlerinde Askeri Casusluk’ suçlamasıyla gözaltına alındu. Tele1 Ankara Temsilcisi İsmail Dükel’in yaşamı da merak konusu oldu. Peki İsmail Dükel kimdir, aslen nereli?

Tele1 Ankara Temsilcisi İsmail Dükel’in bu sabah gözaltına aldığı öğrenildi. Dükel’in gözaltına alındığını Tele1 Genel Yayın Yönetmeni Merdan Yanardağ yaptığı sosyal medya paylaşımı ile duyurdu.

Yanardağ paylaşımında gözaltı işleminin sabah 07.30 sıralarında gerçekleştiğini bildirdi.

‘ASKERİ CASUSLUK’ DAVASI

Tele1 Ankara Temsilcisi İsmail Dükel’in, Oda TV Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız ile aynı dosyadan gözaltına alındığı öğrenildi. Yıldız’ın, ile ilgili bir süredir ‘Askeri Casusluk’ suçlamasıyla soruşturma yürütüldüğü öğrenildi.

İSMAİL DÜKEL KİMDİR?

İsmail Dükel, 1960 senesinde Ankara’da doğdu. Gazeteciliğe 1979 senesinde Ankara’da eski isimi Ulus olan Barış Gazetesinde başladı.

Ankara’da çeşitli gazetelerde çalıştı. Kanal ve Kanal Türk’de Ankara Haber Müdürlüğü yaptı. Kuruculuğunu yaptığı Kanal Biz’de de Ankara Haber Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

2012 senesinin Ocak ayında çalışmaya başladığı Yurt Gazetesi’nde “Meclis kulisi” isimli köşesinde yazılar yazdı. Yurt Gazetesi’nden ayrıldıktan sonra Halk Tv’de çalışmaya başladı. İsmail Dükel son olarak TELE1’in Ankara temsilcisi olarak görev yapıyor. Hafta içi her sabah Kulis programını sunuyor

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı