İŞKUR evde paketleme başvurusu nasıl yapılır, ne kadar kazanılır?

Pandemiyle birlikte çalışma hayatı ofislerden evlere kayarken, İŞKUR ilanları kadınlar için evde çalışma fırsatı sunuyor. İŞKUR'dan evde paketleme başvurusu yapanlar günde birkaç saat çalışarak 1000 lira gelir elde edebiliyor. Evde paketleme ilanları, başvuru işlemleri İŞKUR iş ilanları üzerinden yapılıyor. Evde nikah şekeri yapma, poşet katlama başvurusu nasıl yapılır ayrıntılar haberimizde
Takip et
İŞKUR evde paketleme başvurusu nasıl yapılır, ne kadar kazanılır?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

En çok ilgi görenlerin başında ise evde paketleme ilanları geliyor. Kadınları çalışma hayatına dahil eden bu uygulamada kadınlar evde paketleme başvurusu yaparak gelir elde edebiliyor. Evde paketlemede günde 3-4 saat çalışarak 1000 lira gelir elde etmek mümkün hale geliyor.

Kadınlara İŞKUR üzerinden evde kına paketleme, evde nikah şekeri yapma, poşet katlama, mandal montajı, takı tasarımı, bitki çayı paketleme, evde sabun yapma, tırnak kutulama ve cetvel seti hazırlama gibi işler yapacaklar.

İŞKUR EVDE PAKETLEME İŞİ BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Evde paketleme başvurusu için öncelikle İŞKUR şubelerine giderek kayıt yaptırmak gerekiyor. Ardından burada evde paketleme için iş bvaşvuru formu doldurmak gerekiyor. Başvurusunu tamamlayanların eğitim sertifikaları İŞKUR meslek danışmanı tarafından kayıt edilirken, paketleme işi geldiğinde ise cep telefonuna mesaj ile bilgilendiriliyor. Bu teklifleri kabul edenler evde birkaç saat çalışarak 1000 lira seviyelerinden gelir elde edebiliyor.

Kadınlar bu kapsamda kına paketleme, evde nikah şekeri yapma, poşet katlama, mandal montajı, takı tasarımı, bitki çayı paketleme, evde sabun yapma, tırnak kutulama ve cetvel seti hazırlama gibi işler yapacak. Ödemeler yapılan iş başına göre yapılacak ve maksimum 1500 lira gelir elde edilebilecek.

EVDE PAKETLEMEDE NE İŞ YAPILIYOR?

İŞKUR evde paketleme projesi ile beraber vatandaşlara onlarca farklı iş seçeneği sunuyor. Bunlardan birkaç tanesi;

Poşet katlama gibi farklı işlerde yer almak için başvurular devam ediyor.

Kulak çubuklarını ambalajlama

Tel tokları kutulamak

Sabun paketlemek ve yapmak

Kına paketlemek

Bitki çayları paketlemek

Kravat dikmek

Nikah şekeri yapmak

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.