İskoçya Edinburgh’ta Herkesin İçinde Cinsel İlişkiye Girdiler

İskoçya'nın Edinburgh şehrinde ATIK isimli bir gece kulübünde cadılar bayramında bir çift herkesin içinde cinsel ilişkiye girdi.

İskoçya’nın başkenti Edinburgh’ta yer alan bilindik gece kulüplerinden ATIK’te skandal bir olay meydana geldi. Sosyal medyada da yayınlanan ve yerel basının manşetlere taşıdığı olayın failleri alkolün de etkisi ile herkesin içinde cinsel ilişkiye giren bir çift.

İNSANLARA ALDIRMADAN CİNSEL İLİŞKİYE GİRDİLER

ATIK adlı gece kulübünde yapılan Cadılar Bayramı partisinde kaydedildiği bildirilen görüntülerde bir çift partiye gelen diğer insanların arasında hiç utanmadan cinsel ilişkiye girerken kaydediliyor. Yan masalarda oturan insanlara karşın cinsel ilişkiye giren çift kimseye aldırış etmedi.

SOSYAL MEDYADA TEPKİ TOPLADI

Sosyal medyada yayınlanan görüntüler çok tepki topladı. Bazı kullanıcılar, “Eğer ben yan masada otursam ve böyle bir durumu görsem şoke olurdum” derken, “Bu gördüğüm gerçek olamaz” yorumları yapıldı. Bazı sosyal medya kullanıcıları orada olmaları halinde bu çifti ayırıp kavga çıkarabileceğini ifade etti.

“BU DAVRANIŞ KABUL EDİLEMEZ”

ATIK Edinburgh’un sözcüsü Scottish Sun gazetesine açıklamalar yaptı. Sözcü, “Biz müşterilerimizin bizi ziyaret ettiği zaman keyif almalarını arzuluyoruz fakat bu görüntülerdeki olaylar kabul edilemez. Misafirlerimizin bu tarz uygunsuz davranışları hemen ihbar etmesini isteriz” sözlerini kullandı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı