adplus-dvertising

İşkence gören kaynana ölünce gelin taziye evinde göbek attı!

Manisa'da 88 yaşında ölen kadının işkence görüntüleri ortaya çıkınca yaşlı kadının mezarının açılmasına karar verilmişti. Şimdi ise işkence görüntülerini çeken evin küçük gelinin düzenlenen taziye töreninde göbek attığı ortaya çıktı.
Takip et
İşkence gören kaynana ölünce gelin taziye evinde göbek attı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Manisa’nın Selendi ilçesinde 27 gün önce yaşamını yitiren 88 yaşındaki Fadime Aslan’ın ölümünden sonra ortaya çıkan işkence görüntüleri Türkiye’yi dehşete düşürmüştü. İşkenceyi yapanın ise 88 yaşındaki yaşlı kadının onunla aynı ismi taşıyan 61 yaşındaki gelini olduğu öğrenildi.

TAZİYE EVİNDE GÖBEK ATMIŞ

Görüntüleri çeken kişinin ise Fadime Aslan’ın öbür gelini olan Fidan Aslan olduğu gün yüzüne çıktı. Fidan Aslan’ın bu ifşası ardından gündeme oturan ölüm, Müge Anlı’nın programında masaya yatırıldı. Ortaya çıkan yeni görüntülerde ise işkenceyi videoya alan ve herkesin ‘kahraman’ gözüyle baktığı öbür gelin Fidan Aslan’ın taziye evindeki göbek attığı anlar yer aldı. Yaşlı kadın öldükten sonra Fidan Aslan, taziye evinde onun giysilerini giyip göbek atmış. Görüntüleri izleyen Müge Anlı isyan etti ve “Sen kahraman değilsin. Sen de işkence edenlerden farklı değilsin” şeklinde konuştu.

ZORLA OYNATILDIĞINI IDDIA ETTI

Taziye evinde göbek atan Fidan Aslan ise kendini “Bana zorla yaptırdılar” diye savundu. Kaynanasının giysilerini tehdit ve hakaretlerle giyindiği öne süren Fidan Aslan, göbek attığı görüntüleri de öbür eltisinin çektiğini belirtti. Canlı yayına bağlanan elti Pınar Aslan ise Fidan’ı yalanladı. Fidan’ın “Telefonunu aç şuanda bir şey yapacağım çekersin” dediğini söyleyen elti, Fidan’ın babaannenin giysilerini giyip odada göbek attığını anlattı.

ÖNCE İNKAR ETTİ SONRA İTİRAF

Fidan Aslan’ın görüntülerini izleyen Müge Anlı “Taziye evinde kızılderili gibi tepiniyorsun. Sen de masum değilsin” diye tepkisini ortaya koydu. İlk başta zorla dans ettirildiğini belirten Fidan Aslan, köşeye sıkışınca ağız değiştirdi ve “Ben cahillik ettim henüz küçüğüm” şeklinde konuştu.

İşkence gören kaynana ölünce gelin taziye evinde göbek attı!

“SEN DAHA FAZLA ÇEKECEKSİN”

İşkenceyle suçlanan gelin Fadime Aslan, Müge Anlı ile canlı yayına katılıp iddialara cevap verdi. Psikolojisinin bozuk olduğunu belirten işkenceci gelin Fadime Aslan, kaynanasına senelerce baktığını ve ortaya çıkan görüntülere karşın onu dövmediğini öne sürdü. Videoyu çeken gelini Fidan Aslan’ın kendisine bıçak çektiğinden şikayet eden Fadime Aslan’a Müge Anlı ise şu sözlerle isyan etti: “Sen daha fazla çekeceksin. Herkes ettiğini çeker. Siz de bunları yaşayacaksınız.”

NE OLMUŞTU?

88 yaşındaki Fadime Aslan’ın ölümü yaşlılığa bağlı sayıldı ve otopsi yapılmadan toprağa verildi. Eşiyle kavga eden evin küçük gelini Fidan Aslan, tehditlere maruz kalınca o güne kadar çektiği işkence görüntülerini ifşa etti. Bu görüntüler medyaya düşünce savcılık devreye girdi ve yaşlı kadının mezarı ‘ölüm sebebinin kesin tespiti’ için tekrardan açıldı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.