adplus-dvertising

Işın Karaca’nın oğlu Erda Kıvanç Kimdir?

Güçlü sesi ve yorumuyla tanınan Işın Karaca'nın ilk evliliğinden olan oğlu Erda kimdir, kaç yaşındadır, hastalığı ne? Erda Kıvanç hakkında merak edilenler...
Takip et
Işın Karaca’nın oğlu Erda Kıvanç Kimdir?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İlk evliliğini 19 yaşında yapan Işın Karaca’nın Arda Kıvanç adında bir oğlu oldu.

Işın Karaca’nın oğlu Erda Kıvanç Kimdir?

Erda Kıvanç annesi gibi sanatla  ilgileniyor . Dj’lik yapmakta.

Işın Karaca’nın oğlu Erda Kıvanç Kimdir?

1993 doğumlu olan Erda geçmiş yıllarda bağırsak ameliyatı oldu. Oğlunun geçirdiği ameliyata ilişkin açıklama yapan Karaca, “Oğlum iki ay önce karın ağrısı şikâyeti ile okuduğu Hollanda’da tedavi görmüştü.

Işın Karaca’nın oğlu Erda Kıvanç Kimdir?

Ağrıları devam edince apar topar İstanbul’a gelip bağırsak dolanması nedeniyle ameliyat geçirdi” dedi. Üç saat süren ameliyat sonucunda sağlığına kavuşan oğlunu elleriyle besleyen Işın Karaca, “Annelik dünyadaki en zor meslek, ben çocuklarım için yaşıyorum, Allah onlar ile beni sınamasın” diyerek duygularını dile getirdi.

Işın Karaca’nın oğlu Erda Kıvanç Kimdir?

Usta sanatçı Işın Karaca Instagram hesabından;”Şer de bile hayır vardır.. Dün başlayan mide ağırısı dün gece oğlum Erda’nın ciddi bir bağırsak ameliyatı olması ile sonuçlandı.. Allah’a çok şükür şuan durumumuz gayet iyi. İlk yürüyüşümüzü yaptık ve iyileşme yolundayız. Önce Allah’a sonra sizlere emaneti ilk göz ağırım.. Sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Profesör doktor Oktar Asoğlu ve muhteşem ekibi, ehliliğiniz, profesyonelce ve son derece insancıl yaklaşımız için çok teşekkür ederim… Hiç birimiz dermansız dert görmeyelim. Evlatlarımızın tırnağı taşa değmesin keza onlar bize allahtan emanet… Canım sevgilim tuğrul Odabaşı senin gücünle, desteğinle dün geceyi kolay atlatabildim.. Allah senden razı olsun. Arayan, soran, dualarını bizden esirgemeyen herkese sonsuz sevgi ve teşekkürlerimizi sunarız….” notunu paylaştı.

Işın Karaca’nın oğlu Erda Kıvanç Kimdir? Işın Karaca’nın oğlu Erda Kıvanç Kimdir? Işın Karaca’nın oğlu Erda Kıvanç Kimdir?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.