Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş Bir Günde Boşandı! “Büyü Yaptılar”

Üç yıldır evli olduğu eşi Tuğrul Odabaş'tan boşanan Işın Karaca ile ilgili ortaya atılan iddialar şok etti. Boşanma kararında büyü etkisi mi var?

Biranda mahkemenin yolunu tutan Tuğrul Odabaş ve Işın Karaca aynı hızda evliliklerine son verdi. İstanbul 11. Aile Mahkemesi’nde görülen davada taraflar birbirlerinden hiçbir hak talep etmedi.


Hakim tarafından Karaca ve Odabaş’a defalarca kez barışma ihtimallerinin olup olmadığı soruldu. Ancak olumlu bir cevap alınamayınca tek celsede boşanma kararı verildi. Işın Karaca ve Tuğrul Odabaş birbirlerinden hiç bir tazminat veya nafaka talep etmediler. Tuğrul Odabaş ise çıkışta magazin muhabirlerinin neden boşandınız sorusuna “bilmiyorum” cevabını verdi.

IŞIN KARACA’YA BÜYÜ YAPTILAR!

Boşanma davasının hemen ardından ikilinin neden ayrıldığına dair senaryolar üretilmeye başlandı. Bunlardan en çok dikkat çekeni ise Tuğrul Odabaş’ın Işın Karaca’ya büyü yapıldığını iddia etmesi oldu. Konu Beyaz Tv ekranlarında Söylemezsem Olmaz programına taşınırken boşanma sebebinin ne olduğu ile ilgili halen net bir açıklama gelmedi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı