Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali

Show TV'nin sevilen yarışması Kuaförüm Sensin'in jürisi değişti gelen isimlerden biri olan Işıl Reçber ise merak konusu oldu. Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın eski kalecisi Rüştü Reçber'in eşi olan Işıl Reçber kimdir, aslen nereli ve yaşı kaç araştırmaları yapılıyor. Işıl Reçber'in evi nasıl? Kuaförüm Sensin jüri üyeliğinden ne kadar alıyor? Ayrıntılar haberimizde...
Takip et
Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Doğum  tarihi:  5 Ekim 1977

Doğum yeri: Antep ve Arnavut karışımı bir aileden gelen Işıl Reçber, Gaziantep’te doğdu

Eşi: Rüştü Reçber

Mesleği: Modacı. Kendine ait bir parfüm markası ve özel koleksiyonları olan Işıl Reçber, moda dünyasının tanıdığı bir isim.

Çocukları: Tuana ve Mehmet adında iki çocuğu var.

Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali

Kuaförüm Sensin jürisi değişti yeni jüri koltuğuna oturan isimlerden biri de giyim tarzı, kıyafetleri ve saçları ile olay olan Işıl Reçber oldu. Modayla çok yakından ilgilenen ve kendi tarzı beğeni toplayan Işıl Reçber’in hayatı merak konusu oldu.

Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali

Üç kardeş olan Işıl Reçber’in iki abisi var. Gençlik yıllarını Antalya’da ailesiyle birlikte geçiren Reçber, henüz 17 yaşındayken Rüştü Reçber ile Antalya’da tanıştı. Dönemin Antalyaspor kalecisi Rüştü Reçber ile tanışan Işıl Reçber, modacılıkla uğraşıyor.

Rüştü Reçber ile tanıştıktan sonra birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı. Çiftin biri kız biri erkek olmak üzere 2 çocuğu bulunmaktadır. Modayla ilgilenen Işıl Reçber, kendi adını taşıdığı bir parfüm markası kurdu. Aynı zamanda bugüne kadar farklı kategorilerde kendi markasını yaratan Işıl Reçber’in özel koleksiyonlarda imzası bulunuyor.

Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali

Sık sık giydi kıyafetler, saç tasarımı ve makyajlarıyla gazete ve dergilerde yer alan Işıl Reçber aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinin de önde gelen isimlerinden. Birçok dernek ve vakfın faaliyetlerine katkıda bulunan Işıl Reçber’in 8 yıldır düzenli olarak pilates yaptığı biliniyor.

Kuaförüm Sensin 2020 sezonunda jüri üyesi olarak izleyici karşısına çıkan Işıl Reçber, yıllar önce verdiği bir röportajda şu açıklamayı yapmıştı:

“Modayı çok seviyorum. Benim için bir tutku ama bunu modayla ilgili bir şeyler yapmak için kullanmıyorum. Sadece keyif aldığım için yapıyorum. Stilimi tanıtmak, insanlara “Siz de ister misiniz” diye sormak gibi bir derdim yok, ama belki ileride bir sürprizim olur.”

Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali

Eski milli kaleci Rüştü Reçber ile uzun yıllardır evli olan Işıl Reçber’in, yeni projesi Kuaförüm Sensin oldu. Diva Bülent Ersoy ve Makyaj artisti olan Seçkin Süngüç ile birlikte jüri üyeliği yapan Işıl Reçber, gerek kendi tarzıyla gerekse yarışmacılar için yaptığı yorumlarla dikkatlerini üzerine çekti.  42 yaşındaki güzel, haftalık 30 bin TL, aylık 120 bin TL’ye imza attığı dedikodular arasında…

Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali

Gençlik yıllarını Antalya’da ailesiyle birlikte geçiren Işıl Reçber, henüz 17 yaşındayken Rüştü Reçber ile Antalya’da tanıştı.

1997 yılında nikah masasına oturan Rüştü-Işıl Reçber çifti bu yıl evliliklerinin 23. yılını kutladı. Rüştü-Işıl Reçber çiftinin, Tuvana ve Mehmet Burak adlarında iki çocuğu var. Işıl Reçber, bir röportajına evliliği hakkında şunlar söylemişti: “Tanıştığımız zaman 16-17 yaşındaydım. 18’imde evlendim. Rüştü de 23’ündeydi. Çocuk yaşta ‘evet’ dedim yani. Ama bir gün bile pişman olmadım. Yine dünyaya gelsem, yine Rüştü’yü ister, onu seçerim.”

Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali

Işıl Reçber estetiksiz hali

Işıl Reçber geçtiğimiz senelerde bir dergiye verdiği röportajda ‘Estetiğe karşı değilim, zamanı geldiğinde, ihtiyaç duyarsam, yaptırabilirim. Ama her şeyin dozu olması gerektiğini düşünüyorum. Özellikle ‘beni baştan yarat’ felsefesine karşıyım. Başka bir insana dönüşmeye çalışmanın, ne kadar güzel bir operasyon olsa dahi hoş görünmediğini düşünüyorum’ açıklamasında bulunmuştu. Şimdilerde ise Işıl Reçber’in eski hali ve günümüzdeki hali arasında fark olduğu gözüküyor.

Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali

Işıl Reçber’in 650 metrekarelik muhteşem evi

Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali Işıl Reçber kaç yaşında, eşi kim, mesleği ne? Işıl Reçber estetiksiz hali

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.