İş Yerlerini Soyan İranlılar Otelde Yakalandı

Van'ın Merkez İpekyolu ilçesinde 4 ayrı iş yerinde hırsızlık yapan İranlı 2 şüpheli, polisin 32 iş yerine ait güvenlik kamerasını teker teker izleyerek kimlik tespiti yapılmasının üstüne yakalandı

Van’ın Merkez İpekyolu ilçesinde 4 ayrı iş yerinde hırsızlık yapan İranlı 2 şüpheli, polisin 32 iş yerine ait güvenlik kamerasını teker teker izleyerek kimlik tespiti yapılmasının üstüne kaldıkları otelde yakalandı.

Van’ın İpekyolu ilçesinin Cumhuriyet ve Kazım Karabekir Caddeleri’ndeki 4 işyerinde yaptıkları hırsızlıklar üzerrine Asayiş Şube Müdürlüğü’ne bağlı Hırsızlık Büro Amirliği özel bir ekip kurdu. Polis ekipleri 32 iş yerine ait kameraları incelemeye aldı.  Kamera görüntülerinden şüphelilerin İran uyruklu M.T. ve A.M. olduğu ve hırsızların bir otelde konakladığı tespit edildi.

OTELE BASKIN

Kamera görüntülerinden şüphelilerin İran uyruklu M.T. ve A.M. olduğu ve hırsızların bir otelde konakladığı tespit edildi. Otele yapılan baskın sonucunda 2 İranlı hırsız yakalanarak Nöbetçi mahkemece tutuklandı. Otel odasında yapılan aramada tam 1045 dolar, 1550 İran Riyali ve 100 Çin Yuanı ile çalınan kıyafet ve aksesuarlar ele geçirildi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı