adplus-dvertising

Irkçı Cumhurbaşkanı adayından protestocu kadına şok hareket!

Fransa’da 2022 senesinde gerçekleşecek cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olması beklenen aşırı sağcı basın mensubu ve yazar Eric Zemmour, kendisini protesto eden bir kadına el hareketi yaptı.
Takip et
Irkçı Cumhurbaşkanı adayından protestocu kadına şok hareket!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fransa‘da sık sık İslam düşmanlığına yönelik demeçleriyle gündeme gelen ırkçı cumhurbaşkanı aday adayı Eric Zemmour, bir skandala daha imza attı.

Aşırı sağın sembolü olarak görülen Zemmour, cumartesi günü Marsilya bölgesine bir ziyarette bulundu. Ülkede 2022 senesinde gerçekleşecek cumhurbaşkanlığı seçimlerinde aday olması beklenen Zemmour, ziyareti esnasında konvoyun önüne çıkan bir kadın tarafından protesto edildi.

EL HAREKETİYLE KARŞILIK VERDİ

Zemmour’un olduğu araca yanaşarak, seçim politikası ve ırkçı söylemleri sebebiyle kendisin eleştirilerde bulunan protestocuya Zemmour, tepki çeken bir el hareketiyle karşılık verdi. Zemmour’un kadın protestocuya yönelik gerçekleştirdiği bu eylem, çevrede bulunan gazeteciler tarafından görüntülendi.

DAHA ÖNCEKİ FAALİYETLERİ YENİDEN GÜNDEMDE

Irkçı adın bu hareketi, Zemmour’un geçmişte yaptığı küstah faaliyetleri de tekrardan gündeme taşıdı. Zemmour daha önce, Fransa’da Müslüman adlarının yasaklanmasını istemiş, Müslümanların çok çocuk yaparak Fransa’yı ele geçireceği iddialarıyla büyük yankı uyandırmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.