Irina Shayk defile sonrası partide dans olayını abarttı!

Bir grubun ortasında dans ederken, bir anda Twerk yapmaya başlayan Shayk, bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. İzleyenler ise şaşkındı. Zira genel olarak donuk bir ifadeye sahip olan ünlü modeli daha önce kimse böyle dans ederken ya da çılgınlar gibi eğlenirken görmemişti…

Londra Moda Haftası birbiri ardına düzenlenen defilelerle devam ediyor. Bunlar arasında gündeme damga vuranlardan biri de Burberry’nin yeni koleksiyonunun tanıtıldığı defile oldu.

Aralarında Irina Shayk, Gigi Hadid, Bella Hadid’in de bulunduğu modeller firmanın tasarımlarını tanıttı.SplashNews, Instagram

Firma için Ricardo Tisci’nin imzasını attığı koleksiyon kalabalık bir seyirci grubu tarafından izlendi. Defilenin koreografisi gereği podyuma çıkan modeller üzerlerindeki giysileri hiç gülümsemeden tanıttı.

Defilenin ardından düzenlenen partide ise herkes gönlünce eğlendi. Top model Irina Shayk da parti sonrasında eğlenceyi sürdüren gruptaydı. 34 yaşındaki model, o anlarda çekilen videosunu da Instagram hesabından paylaştı.

Irina Shayk’ın Instagram hesabında paylaştığı video kısa sürede 1,7 milyon izlenmeye ulaştı.

Irina Shayk defile sonrası partide dans olayını abarttı!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı